Skocz do zawartości

Zielonokartowcy na Florydzie- okolice Fort Lauderdale lub Miami


gosia_a

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, czarex napisał:

A jakie informacje potrzebujesz? W Miami i Fort Lauderdale prawie 2 miesiące spędziłem.

Jak jest z dostępnością pracy dla kierowców ciężarówek, I jak ogólnie z pracą, jakie koszty życie, jak z klimatem, ponieważ slyszałam,że od Zatoki Meksykańskiej ,generalnie od Pacyfiku jest mniej wilgotnie. I tak jak czytam forum dyskusyjne, to większość osób wybiera właśnie zachodnią c zęść Florydy lub północną, jakoś chyba nikt nie wybrał wschodniej lub południowej. Ja obecnie z mężem jest pod Fort Lauderdale I bardzo duży odsetek ludności to Ameryka Południowa i Łacińska I na każdym kroku habla espaniol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z pracą kierowców nie ma problemu na Florydzie z tego co mi wiadomo. Generalnie wychodzę z założenia, że jak się chce pracę znaleźć to się znajdzie - wszędzie. Jeśli nie idzie znaleźć, to znaczy, że albo wymagania mamy zbyt wygórowane (płaca) lub kwalifikacje zbyt niskie.

Ja wybrałem właśnie Tampę a nie Miami z 3 względów:

- znacznie niższe koszta życia (zwłaszcza najem), a zarobki takie same

- głównym językiem tutaj jest angielski, nie hiszpański (też dużo jest hiszpańskojęzycznych lecz nie aż tyle co Miami i okolice)

- znacznie więcej huraganów jest właśnie w okolicach Miami/Ft Lauderdale w porównaniu do Tampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/20/2017 o 00:31, czarex napisał:

Nawet bez CDL... Zapłacą za kurs byleby tylko na truck'u jeździć...

Legalnie, bez CDL mozna jezdzic truckiem poniżej 26000 lbs i nie może być zaprojektowany do przewozu więcej niż 16 osób, w tym kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...