Skocz do zawartości

Wycieczki z NY do Waszyngtonu i Niagary


Peters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Postanowilem zalogowac sie na to forum po stwierdzeniu ze mozna uzyskac tu wiarygodne informacje i ze pisza tu sensowni ludzie :)

Jestem w NY od tygodnia.Czy mozecie polecic wycieczki z NY do Waszyngtonu i Niagary? Zrobilem telefoniczny wywiad cenowy itp ale przydalaby sie jakas informacja od kogos kto już byl i przezył 8)

Najsensowniejsze wydaje sie byc Greenpointtravel, ale czekam na opinie!!!

Pozdrawiam serdecznie :!:

Peter znaczy sie Piotr ( tak jak Wesley znaczy sie Wieslaw :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wątek już tu się pojawiał, jeśli masz troche grosza odradzam Greenpointtravel - 2/3 wycieczki przesiedzisz w autobusie. Wybierz sie pociagiem Amtrak jedzie do Niagara Falls, NY, albo poszperaj w internecie, a uda Ci sie znalezc sensowny cenowo przelot w obie strony z noclegiem, ja skorzystalem z zona z tej drugiej opcji i wszystko zamknelo sie w 300 dolarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jeszcze Waszyngton - tutaj podobna sprawa, choc nie wiem czy jestes osoba, ktora sama sobie woli organizowac wyjazdy, a nie slepo biegac za grupa i przewodnikiem - do Waszyngtonu blizej, a opcji wiecej - autobus kosztuje chyba z 40 dol. w jedna strone, nie wiem jak pociag, ale z Nowego Jorku lataja tanie samoloty do DC Independence Air sprawdz na www, jeden dzien Ci w Waszyngtonie powinien wystarczyc, poszukaj w internecie tanich autobusow - chinscy przewoznicy zabiora Cie w jedna strone za 12 dol., nikt o nic nie pyta, wsiadasz, placisz kierowcy, wysiadasz na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jedziesz Karla? Bo ja prawdopodobnie 20-21 sierpien z NY nad Niagare z Jawą 8)

Dzieki za wszystkie odpowiedzi i komentarze - Chomik dzieki tobie trafilem na stronki www.travelpackusa.com i a druga wanghbus itd Dobre opcje ale tylko z Bostonu No chyba ze ktos ma prawdziwa dusze obiezyswiata 8) :twisted: Ja jestem chyba zbyt hmm usytuowany 8)

Pozdrawiam

Peter a.k.a Wesley :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karla jak bym mial gdzie zanocowac w Bostonie to tez bym przez niego jechal 8) A tak to cenowo chyba wychodzi tak samo.

Jeszcze jedno spostrzezenie nie wiem czy sluszne wiec poddaje pod dyskusje szacownemu gronu zainteresowanych :)

Metro w Londynie jest lepiej zorganizowane niż w NY. Tam jest wszystko lepiej oznakowane a tutaj siakos tak niedobrze jest 8)

Tam jak wpadales na metro to bylo na dole tylko rozwidlenie i mapki ze stacjami w ktora strone chcesz jechac i dzida :!: Nie trzeba bylo przechodzic na druga strone ulicy zeby jechac w druga strone ( paranoja) :twisted: Takie sa moje spostrzezenia Czekam na komentarze.

Peter a.k.a Wesley :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiem jak to cenowo wyjdzie :) bo nasza wyprawa w trakcie planowania , zreszta wszytko wyjdzie po drodze , gdzie dojedziemy i gdzie bedziemy spac !!! napewno chcemy byc w Bostonie , nad Niagara i w Waszyngtonie ! moze ktos ma jakies wskazowki co do takiej wyprawy ( noclegi - tanie ! ) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...