Skocz do zawartości

ściąganie do USA


Bimota

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mój ojciec wyjechal 2 lata temu do NY z zielonej karty, ja niestety nie wyjechalem z nim wiec podobno moja zielona karta przepadła.Jakie są inne sposoby ściągnięcia mnie do USA? podobno jest takie cos jak "sponsorowanie" (czy jakoś tak) o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miales w ogole zielona karte? Czy twoj takta otrzymal wize imigracyjna ( a nastepnie zielona karte) w wyniku loteri, sponsorowania, czy tez korzeni amerykanskich? Miales przyznana wize imigracyjna i po prostu nie wyjechales, czy tez tata w ogole nie zglaszal cie do procesu przyznania wizy imigracyjnej ( a nastepnie zk), a moze miales juz ponad 21 i sie nie kwalifikowales.

Jedno jest pewne mozesz liczyc teraz tylko na sponsorowanie. Czy twoj tata sklada na ciebie petycje. Zanim ona zacznie byc rozpatrywana moze minie kilka lat. Duzo zalezy od tego w jaki jestes wieku i jaki jest twoj stan cywilny, bo to determinuje do jakiej grupy oczekujacej wejdziesz. Najlepiej ponizej 21 lat i niezonaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec....teraz mam 16 lat i nie jestem żonaty:P....tata składał 2 lata temu tylko wniosek o zieloną karte i udalo mu sie ją dostac za 1 razem, nie mial też żadnej rodziny w USA.Ja też złożyłem papiery, ale nie doszlo w moim przypadku do rozmowy z konsulem i do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...