Jump to content

ściąganie do USA


Bimota

Recommended Posts

Cześć!

Mój ojciec wyjechal 2 lata temu do NY z zielonej karty, ja niestety nie wyjechalem z nim wiec podobno moja zielona karta przepadła.Jakie są inne sposoby ściągnięcia mnie do USA? podobno jest takie cos jak "sponsorowanie" (czy jakoś tak) o co w tym chodzi?

Link to comment
Share on other sites

A miales w ogole zielona karte? Czy twoj takta otrzymal wize imigracyjna ( a nastepnie zielona karte) w wyniku loteri, sponsorowania, czy tez korzeni amerykanskich? Miales przyznana wize imigracyjna i po prostu nie wyjechales, czy tez tata w ogole nie zglaszal cie do procesu przyznania wizy imigracyjnej ( a nastepnie zk), a moze miales juz ponad 21 i sie nie kwalifikowales.

Jedno jest pewne mozesz liczyc teraz tylko na sponsorowanie. Czy twoj tata sklada na ciebie petycje. Zanim ona zacznie byc rozpatrywana moze minie kilka lat. Duzo zalezy od tego w jaki jestes wieku i jaki jest twoj stan cywilny, bo to determinuje do jakiej grupy oczekujacej wejdziesz. Najlepiej ponizej 21 lat i niezonaty.

Link to comment
Share on other sites

A wiec....teraz mam 16 lat i nie jestem żonaty:P....tata składał 2 lata temu tylko wniosek o zieloną karte i udalo mu sie ją dostac za 1 razem, nie mial też żadnej rodziny w USA.Ja też złożyłem papiery, ale nie doszlo w moim przypadku do rozmowy z konsulem i do wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...