Skocz do zawartości

konto w banku


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Troche pozno zobaczylam ten temat, bo byl wpisany ponad pol roku temu ale ja dowiadywalam sie w niektorych bankach jak to z tym jest i np. w 'Bank of America' powiedzieli mi, ze moge bez przeszkod zalozyc konto majac 2 z wybranych dokumedntow

Please bring two forms of ID to the banking center:  

Foreign passport with photo  

Nonimmigrant Visa and Border Crossing Card (DSP-150 with photo)  

Nonresident Alien Border Crossing Card (I-586 with photo)  

Or your permanent resident card  

A secondary ID.

Podobnie powiedzieli mi w citibanku. SSN potrzebny jest tylko przy zakladaniu konta online. W pozostalych wypadkach konto trzeba zalozyc w lokalnej placowce banku. Nie wszystkie banki pewnie to honoruja ale wieksze banki raczej nie robia problemow obcokrajowcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pozno zobaczylam ten temat, bo byl wpisany ponad pol roku temu ale ja dowiadywalam sie w niektorych bankach jak to z tym jest i np. w 'Bank of America' powiedzieli mi, ze moge bez przeszkod zalozyc konto majac 2 z wybranych dokumedntow
Please bring two forms of ID to the banking center:  

Foreign passport with photo  

Nonimmigrant Visa and Border Crossing Card (DSP-150 with photo)  

Nonresident Alien Border Crossing Card (I-586 with photo)  

Or your permanent resident card  

A secondary ID.

Podobnie powiedzieli mi w citibanku. SSN potrzebny jest tylko przy zakladaniu konta online. W pozostalych wypadkach konto trzeba zalozyc w lokalnej placowce banku. Nie wszystkie banki pewnie to honoruja ale wieksze banki raczej nie robia problemow obcokrajowcom.

Jak nie ma SSN, to pozostalych doksow tez nie ma, a meksykanko napewno nie jest.

W PSFCU otworza tylko z paszportem! www.psfcu.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja niby napisalam :roll:  Przeciez napisalam, ze SSN jest potrzebny jesli ktos chcialby zalozyc konto online, a jesli nie ma sie SSN  to trzeba zakladac konto normalna droga czyli podreptac do banku i przedstawic paszport itp. itd.

Napisalas sie, SSN tylko do online potrzebne jest, a to nie jest prawda. Mozna otworzyc konto tez online nie majac SSN. A nawet w oddziale banku zarzadaja SSN lub TAX ID. Jesli w oddziale wiedza, to od klientow bez SSN/ITIN wypelniaja W-8 czy W-9 i wtedy nie trzeba SSN/ITIN do otwarcia konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...