Skocz do zawartości
AnnBuster

I751 pytanie o dependent

Recommended Posts

Witam, 

Za miesiac Musimy zlozyc wniosek o przedluzenie karty. Pytanie, czy mam skladac jeden wniosek czy dwa - jeden na siebie I jeden na corke (Cora 10letnia ktora otrzymala karte w tym samym dniu). Platnosc 595$ + 85$(Za mnie) + 85$ (corka) czy 595$(Za mnie) + 85$ (Za mnie) + 595$ (corka) + 85$ (corka)? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

42 minutes ago, AnnBuster said:

Witam, 

Za miesiac Musimy zlozyc wniosek o przedluzenie karty. Pytanie, czy mam skladac jeden wniosek czy dwa - jeden na siebie I jeden na corke (Cora 10letnia ktora otrzymala karte w tym samym dniu). Platnosc 595$ + 85$(Za mnie) + 85$ (corka) czy 595$(Za mnie) + 85$ (Za mnie) + 595$ (corka) + 85$ (corka)? 

$595 + 2*$65 = $765

Ta pierwsza oplata jest za "procesowanie formularza". Skoro wysylacie jeden, bo uwzgledniasz corke w czesci 5, to jest pobierana tylko jedna oplata.

Warunkiem koniecznym do uwzglednienia corki, jest to ze otrzymala GC w tym samym dniu (lub w ciagu 90 dni od)  w ktorym Ty otrzymalas GC, co jak napisalas spelniasz.

Update: Zobacz https://www.uscis.gov/sites/default/files/files/form/i-751instr.pdf i rozdzial pt. What Is the Filing Fee?

Edytowane przez Xarthisius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 hour ago, Xarthisius said:

Juz nie moge edytowac, ale oplata za bio to 85$ tak jak pisalas. Dobrze chociaz ze prawa strone dobrze napisalem ;)

Dzieki serdecznie Za odpowiedz, tak myslalam ze tylko jeden druczek. Dzieki jeszcze raz! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz