Skocz do zawartości

I751 pytanie o dependent


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Za miesiac Musimy zlozyc wniosek o przedluzenie karty. Pytanie, czy mam skladac jeden wniosek czy dwa - jeden na siebie I jeden na corke (Cora 10letnia ktora otrzymala karte w tym samym dniu). Platnosc 595$ + 85$(Za mnie) + 85$ (corka) czy 595$(Za mnie) + 85$ (Za mnie) + 595$ (corka) + 85$ (corka)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, AnnBuster said:

Witam, 

Za miesiac Musimy zlozyc wniosek o przedluzenie karty. Pytanie, czy mam skladac jeden wniosek czy dwa - jeden na siebie I jeden na corke (Cora 10letnia ktora otrzymala karte w tym samym dniu). Platnosc 595$ + 85$(Za mnie) + 85$ (corka) czy 595$(Za mnie) + 85$ (Za mnie) + 595$ (corka) + 85$ (corka)? 

$595 + 2*$65 = $765

Ta pierwsza oplata jest za "procesowanie formularza". Skoro wysylacie jeden, bo uwzgledniasz corke w czesci 5, to jest pobierana tylko jedna oplata.

Warunkiem koniecznym do uwzglednienia corki, jest to ze otrzymala GC w tym samym dniu (lub w ciagu 90 dni od)  w ktorym Ty otrzymalas GC, co jak napisalas spelniasz.

Update: Zobacz https://www.uscis.gov/sites/default/files/files/form/i-751instr.pdf i rozdzial pt. What Is the Filing Fee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...