Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wlasnie wydrukowalam formularz DS-156 i zauwazylam ze mam puste miejsca (np. przy nr faksu nie mam nic itd.) czy powinnam to wypelnic po raz drugi. Czy to nie ma znaczenie ze wypelnia sie po raz kolejny z wydrukiem. CO pisac w tych pustych miejscach jak angielska wersje N/A? Pomozcie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was mial taki przypadek? po wydrukowaniu formularza DS-156 na trzeciej stronie w p. 29 i 30 mam zaznaczone N/A  - ja tego nie zaznaczalam samo sie zrobilo. Czy ktos wie o co tu chodzi?? Na formularzu str. 1 p.29 zaznaczalam kiedy bylam w Stanach i w p. 30 kiedy sie staralam o wize i tam sie napisalo (see page 3). Czy ktos tez tak miał? pomocy pomóżcie!

Emi, proszę, zadawaj swoje pytania w jednym wątku - nie zakładaj kolejnych, proszę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory chomik! :D no wiće pisze tutaj, moze mi ktoś pomoże bo w poniedzialek mam spodkanie i sie martwie. A oto problem:

Czy ktoś z was mial taki przypadek? po wydrukowaniu formularza DS-156 na trzeciej stronie w p. 29 i 30 mam zaznaczone N/A - ja tego nie zaznaczalam samo sie zrobilo. Czy ktos wie o co tu chodzi?? Na formularzu str. 1 p.29 zaznaczalam kiedy bylam w Stanach i w p. 30 kiedy sie staralam o wize i tam sie napisalo (see page 3). Czy ktos tez tak miał? pomocy pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...