Skocz do zawartości

termin wizyty a konsulacie - Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Miszczo1212 napisał:

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/wait-times.html wg tej strony na najbliższa rozmowe trzeba czekac w krakowie okolo 24 dni, ja umawiałem sie 20 grudnia 2018 najbliższa mialem 15 stycznia 2019 rozmowe. Troche cierpliwości :)

24 dni oczekiwania to nie jest problem ale to, że w chwili obecnej nie ma żadnej możliwości umówienia jakiegokolwiek terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki wybrales sposob zaplaty ? jesli inny niz platnosc karta debetowa czy kredytowa to musisz poczekac na zaksiegowanie i dopiero umowic termin (tylko platnosc karta daje mozliwosc natychmiastowego umowienia terminu rozmowy) sam czekam od polowy stycznia na rozmowe poniewaz nagle 6 lutego mieli zamkniete i musialem znow przelozyc rozmowe a najblizszy termin byl za 2,5 tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bimbrownik napisał:

wszystko już jest zapłacone, termin był wyznaczony na 15.02  nagle przyszło info na maila, że odwołują i od tego czasu brak możliwości zmiany terminu

Wiec na oko to moze byc zwiazane z shutdownem bo jak sie nie dogadaja to on 15-ego biznes znowu zamkniety... Wiec podejzewam ze odwolali na wszelki wypadek zeby nie jechal na darmo 15-ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

Wiec na oko to moze byc zwiazane z shutdownem bo jak sie nie dogadaja to on 15-ego biznes znowu zamkniety... Wiec podejzewam ze odwolali na wszelki wypadek zeby nie jechal na darmo 15-ego.

sprawa rozwiązana :)
protip dla potomnych

jak konsulat anuluje spotkanie to nowego nie wyznaczamy przez zmianę terminu bo pojawi się komunikat jak w pierwszym poście ale trzeba anulować spotkanie i wyznaczyć nowy termin

PS. jakość i intuicyjność serwisu wizowego pozostawia jednak wiele do życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też dostałem maila od nich że 6 lutego będzie zamknięty i żeby zmienić na inny dogodny termin i bez problemu mogłem zmienić i był dostępny na 20 lutego tylko z tego co widzę to więcej dni jest odwołanych i boje się że znów będę mieć odwołane 20 lutego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...