Skocz do zawartości

W jaki sposob wyjechac do Stanow?


arzena84

Rekomendowane odpowiedzi

50%na 50% ze dostaniesz, niestety to zalezy od konsula tylko a sa bardzo rozni, ja bym proponowala Ci zalatwic sobie zaproszenie ze Stanow od kogos kto ci tam wpisze ze on oplaca ci wszystko, a ty bierzesz z soba na drobne wydatki:), choc w ogole moga cie o kase nie pytac, ani o zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm jak bylam wczesniej w lipcu to i o zarobki mnie zapytal i zaproszenie tez zobaczył :? , a mimo to nic, i do tego mialam jeszcze indeks. Bardzo bym chciala wyjechac i zastanawiam sie czy ktos to zrobil odwolanie, czy te wize dostal, czy po prostu jest sens:). A jak dlugo jest wazne zaproszenie??, bo mam jeszcze i tam jest zaznaczone że moja "kuzynka" bedzie mnie sponsorowala na ten okres co tam bede:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heu mam pytanie czy jest to zalezne kiedy sie starasz o wize turystyczną, na początku roku czy podkoniec, czy to nie ma w ogole znaczenia??, jakie sa statystyki??, i na czym polega odwolanie od decyzji konsula czy wypelniam dodkowy wniosek??

Jeśli masz pytania dotyczące ciągle tej samej sprawy, to zadawaj je w JEDNYM wątku, a nie zakładaj kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam ze chodzi mi o wize a nie wyjazd do Stanow, znam przypadki ze osoby jezdzily czesciej niz raz na rok (do Ambasady), nikt nie zwrocil im nawet uwagi na to, tyle ze wizy nie dostawaly. Czytalam gdzies ze osoba ktora otrzymala raz odmowe nie dostanie juz wizy lub bedzie miala problem z jej otrzymaniem, ale to tylko gdzies czytalam, wiec nie wiem jak jest naprawde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...