Skocz do zawartości

internship z emakopol Foxwoods


joshika

Rekomendowane odpowiedzi

hejka,

wlasnie nie dawno postanowilam ze chyba skorzystam z wyjazdu do US, przeczytalam Wasze formu z ciekawoscia. Znalazlam sporo opinii o emakopolu, a co wiecie o internship w Foxwoods z nimi, czy warto tam jechac.Zy ktos z was juz tam byl??

dzisiaj przyslali mi oferte i wszystkie dokumenty. Mam dac odpowiedz jak najszybciej, bo wyjazd juz pod koniec pazdzienika.

znalazlam tez oferte Impuls czy wiecie cos o nich?? Oni maja w arizonie i nevada, ale na odpowiedz mam mam czekac do przyszlego tygodnia. Nie wiem jak te firmy w Poslce funkcjonuja, bo ostatnie dwa lata spedzilam w niemczech. Aha, oni jeszcze wymagaja zaswiadczenia o niekaralnosci, gdzie to sie zalatwia??

Dzieki za help..

Aska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Zaswiadczenie o niekaralnosci zalatwia sie w Sadzie Wojewodzkim/Okregowym/Rejonowym, roznie w roznych miastach jak widze.

W Lodzi - ja bylem dzis np. w Sadzie Rejonowym, znaczki skarbowe: 50 PLN, gdybym zlozyl podanie od razu, zaswiadczenie dostalbym w poniedzialek, czyli nie tak dlugo sie czeka.

Nie widzialem nikogo tutaj na Forum z Internshipu w Foxwoods, wiec nie wiem czy otrzymasz informacje, ktorych pragniesz. My (ja i byc moze eva) myslimy o H2B z Emakopolem, w zeszlym sezonie im sie udalo, maja oferty w kasynach, ale - w przeciwienstwie do roku poprzedniego - nie w Foxwoods. :?

Jesli chodzi o lodzkie biuro "Impuls Travel", to moge Ci tylko napisac, ze trojka moich znajomych wyjechala z nimi na Internship, dwie osoby do Nevady, jedna kolezanka na Floryde. Raczej sobie chwala, nie nazwalbym tego biura ryzykownym. Bardziej ryzykowne moze (nie musi) byc otrzymanie wizy, wiem, ze kilka odmow im sie zdarzylo, poniewaz niektorzy uczestnicy z krajow Wschodniej Europy, ktorzy wyjechali za posrednictwem fundacji z nimi wspolpracujacej, zerwali warunki wyjazdu i uciekli z miejsca praktyk. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomik,

szybko zapomniałeś o swoim znajomym, który aktualnie znajduje się właśnie w Foxwoods na PCT (rodzaj internship'a)...

A przy okazji dodam, że wyjechałem z Emakopolu, póki co nie jest źle, praktyki zgodnie z planem praktyk....

Co do ewentualnych pytań o Foxwoods, polecam linki:

http://forum.usa.info.pl/search.php?mode=results i wpisać foxwoods

http://forum.2p.pl/read.php?f=11&i=53918&t=53918

Prosze używać funkcji szukaj........

Dodam: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej paul garcia ja tez planuje jechac do foxa, lecz teraz jestem na etapie rozpatrywania moich dokumentow przez ciee (juz 3 tyg.). trening powinienem zaczac na poczatku pazdziernika. moglbys mi napisac jak dlugo czekales na ds' i czy byly jakies problemy. bede wdzieczny za odpwiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rozmowe w ambasadzie umawiasz sie telefonicznie. ja umawialem sie w piatek i termin dostalem na srode, teraz czas oczekiwania jest nawet jeszcze krotszy. na paszport z wiza, czekalem 2 dni, przesylaja ci to dhl-em. sama rozmowa to taka w sumie formalnosc, trwalo w moim przypadku, moze ze 3 minuty. gosc rzucil okiem na dokumenty, zapytal po co jade i to wszystko. co do dokumentow to wez najlepiej wszystko co masz (tzn. ds, formularze wizowe, ubezpieczenie, training plan, dowod wplaty 340 zl oplaty wizowej), pewnie ci sie to wszystko nie przyda, ale lepiej miec, bo napewno tez nie zaszkodzi.

a tu masz aktualny czas oczekiwania na rozmowe z konsulem i odbior paszportu z wiza - http://poland.usembassy.gov/poland-pl/wait...iting_time.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...