Skocz do zawartości

Mieliscie jakieś problemy na Imigration?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
<majk> ma racje. Nie pomyslalam o tym. Mialam bilet powrotny za 26 dni od daty wjazdu, wize dostalam na 6 miesiecy, do lutego 2006 :( Ale moze tez byc odwrotnie.

Czyli co.jesli chce jechac na 6mies to nie ma co brac na wszelki wypadek powrot za 6mies zeby imigration nie wnikalo,tylko powiedzmy wziasc bezpieczniepowrot za 2mies a pozniej jak cos to przebookowac?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mozesz :( zalezy jak to to spojrza urzednicy, jak udowodnisz, w razie problemow, ze jedziesz na pol roku wylacznie turystycznie....

Niektorym sie udaje, zwlaszcza za pierwszym razem, potem mozna miec malutkie klopoty przy probie ponownego wjazdu po niedlugim pobycie w kraju. Ale to odlegly czas. Ale i tak warto o tym pomyslec.

Mowiac szczerze nie wiem, jak wytlumaczylabym urzednikowi, chec pozostania na 6 miesiecy w USA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece pierwszy raz i powrot na bilecie mam za dwa miesiace. Po prostu licze na to, ze wbija 6 miesiecy. A jak nie...no coz...jak mowila Scarlet O'Hara...jutro o tym pomyślę :( Ale pewnie wsiade w samolot i wroce :) Stany nie uciekna i zawsze mozna tam wrocic po jakims czasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...