Skocz do zawartości

Mieliscie jakieś problemy na Imigration?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
......, kilka standardowych pytan i kontrola biletu powrotnego.

Mam pyatnie odnosnie biletu powrotnego, a nie chce zakladac nowego topicu.A wiec:

Powiedzmy chce zostac w usa jesli mi na tyle wbija z 6mies.to w takim razie jaka bezpieczna date ustawic sobie na bilecie powrotnym?zeby immigration nie podejrzewalo mnie ze che tam za dlugo siedziec?

czyli np chce byc 6mies a na odprawie powiedziec ze zamierzam byc 4tygodnie i taka tez date powrotu miec na bilecie??

moze moje pytanie jest troche pokretne ale nie wiem jaki wybrac termin powrotu.Wiem ze pozniej zawsze mozna ja zmienic w ramach polrocznego biletu powrotnego tylko nie wiem jaka tam date wpisac.no bo jak wybiore sobie powrot za pol roku to zeby oni nie byli jacys podejzliwi i mni niesympatycznie wrocili do domu:))

pozdrawiam i czekam na jakies info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.

tylko jaka wybrac date powrotu zeby mi imigration niekorzystnie nie cofnelo z granicy.

czy wziasc powrot za miesiac a pozniej zmienic date powrotu na taka jaka bedie mi pasowac,czy odrazu termin maxymalny wziasc na bilecie powrotnym??

kasa nie gra az takiej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze nie zadzialac bo czasami bywa tak ze urzednik chce zobaczyc bilet powrotny, i na jego podstawie wbija okres pobytu, wiec sie mozna przejechac. Jezeli jedziesz pierwszy raz bez wiekszych problemow dostaniesz na 6 miesiecy, Co do przekladania to zalerzy to od lini lotniczych i rodzaju biletu. W locie np mocno zdzieraja przy zmainach rezerwacji, ale w wielu zachodnich linaich pierwsza zmiana jest darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...