Skocz do zawartości

internship/PCT w HR


jo.miko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no no no, długo mnie tu nie było i widzę ze wštek ładnie sie rozwinšł, ale w innym kierunku :())

ok - juz wiem, że to raczej marzenie ciętej głowy szukac pracodawcy na własnš rękę, nie majac żadnych znajomoci, opierajšc się tylko o to, co w necie.

Czy aby wyjechac przez AIESEC to wciaż trzeba byc studentem? czy mozna juz byc absolwentem? i czy maja bogatš oferte w USA?

a co z moim HR? czy znacie moze jakies biura, ktore maja oferty w tym obszarze w Miami?

pozdrawiam :)

Aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sledzilas poprzednie debaty na temat praktyk

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...=asc&highlight=

ale mi tez sie wydaje ze samemu to jest dosyc trudne,trzeba duzo siedziec,wszedzie szperac,ale a noz moze sie uda?:)pewna aniaaaaa jedzie na praktyke do miami na florydzie,moze ona jest b.zorientowana w kwestii florydy,wiem ze korzystala z biura migacz travel :) .

Co do Aiesecu,to pojde do nich i wprost sie zapytam,jakie mam szanse wyjechac na praktyki do usa-bo na stronie oficjalnej nie widzialam zadnych ofert-byc moze prez to razace swiatlo :oops: :shock: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, ja tez nic konkretnego na stronie AIESEC nie widzialam - wiec tez sie do nich wybiore :()

co do anki, która wyjechała na Floryde....gdzie jej szukac?? :D))) jestes tu gdzies? daj znac, jakie tam sš szanse na HR? jesli oczywiscie sie orientujesz w tym temacie.

No i zajrze sobie do Migacza :) dzieki za info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze aniaaaaaaaaa wyjechala juz na floryde..............ale moze sie pojawi za jakis czas jak sie rozpakuje :( a swoja droga to nie sadze by za jakies 15lat zniesli wizy do usa...bo departament stanu niezle kase czesze za te DSy,a ostatnio dowiedzialam sie jakie dlugi ma usa-miliardowe-jak to powiedzial pewnien wykladowca na lubelskiej uczelni-"usa to kolos na glinianych nogach" 8) moze jescze zdaze tam pojechac,zanim to nastapi :wink: :Ps.co to jest HR? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HR - Human Resources. Chcialabym jakies rekrutacje (oczywiscie najpierw asystowanie, selekcja cv itd), do tego komunikacja w korporacji i takie tam fajowe rzeczy by mi odpowiadały :(

swoja drogą - czy nie jest tak ze podczas Internshipu/ PCT musi byc rotacja po roznych działach firmy? a mnie interesuje glownie dzial personalny. Qrcze, sprawa coraz bardziej mi sie komplikuje, przynajmniej w glowie :/

Anka - czekamy na Twoje wrazenia :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...