Skocz do zawartości

Przestępczośc w USA


huh

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede komentowac glupiej generalizacji, bo mnie wytna. Poczytaj sobie statystyki o Polakach i sie pod to podepnij :D

Nie mam zamiaru pod nic się podpinać, chciałem zwrócić Twoją uwagę, że być może mylisz rasizm ze stereotypami, no ale widzę, że nie lubisz innych opinii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LA to moge powiedziec że w Hollywood jest nie zaciekawie , wieczorem poza głowna ulicą jaką jest hollywood blvd.

Na tej ulicy jest masa turystów choć i dziwnie wyglądajacych ludzi równiez nie brakuje.

Wyjezdzajac dalej widac od razu ubóstwo tej czesci LA.

Całe Hollywood wyglądaja jak slamsy. :?

Policja ostatnio wizła sie za narkotyki jak i za panienki stojace na ulicach.

Ale nadal sporo cpunów siedzi na ulicach widac to od razu, spojrzenie może wywołać w nich agresje. Jeźdzac wieczorami po Hollywood nie starałem sie nawet wogóle jakos zwracać uwagi na nich, oczywiście samochód pozamykany.

Jak bedziecie w tej cześci LA to uwazajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w Tampie w godzinach wieczornych (było już dosyć ciemno) wzieliśmy zły zjazd z autostrady i wjechaliśmy w dzielnicę nie wyglądającą przyjaźnie. Po przejechaniu kilku mil podjechaliśmy do stacji benzynowej na której stał radiowóz żeby zapytać gliniarza o drogę. Usłyszeliśmy tylko od niego cytuję "co wy tu k.... robicie, was tu nie powinno być". Skorzystaliśmy z rady i szybko ulotniliśmy się wprzeciwnym kierunku. Generalnie byliśmy tam jedynymi białymi jakich było widac przez te kilka mil jazdy.

Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm roznie to bywa, ja sie kiedys w Trenton kompletnie pogubilam i tez wjechalam w taka niebardzo dzielnice, srodek zimy i w ogole, a ja sobie wymyslilam ze zatrzymam sie pod klubem i zapytam o droge no i moje piekne 12 letnie volvo utknelo w zaspie. Chlopcy pod klubem moze nie wygladali jak... hmm... nie wiem co.. grzeczni chlopcy :D (nawiasem mowiac byli czarni :) ), ale wypchneli mnie z zaspy i powiedzieli gdzie jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...