Skocz do zawartości

Undergraduate Studies in US


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie sie powtarzam z tematem,ale poniewaz w innych jego odpowiednikach jeszcze nie znalazlam satysfakcjonujace odpowiedzi na moje pytania,zakladam ten temat.

Czy ktos juz przeszedl przez caly admission proces i moglby mi go troche przyblizyc w szczegolach dotyczacych Financial Aid i Collegow ktore maja najwiecej Grantow/Financial aid dla studentow zagranicznych? Jakie sa inne formy dostania tak wielkich kwot pieniedzy(konkrety)..

W jakiej kolejnosci zalatwiam to wszystko:kiedy TOEFL,SAT, czy wtedy juz musze miec wybrane college i wypelnione aplikacje? Kiedy ubiegam sie o Financial Aid? i co zrobic jesli sie dostane do collegu ktory nie przyznaje Financial Aid??

bardzo prosze o jakies info

aska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie sie powtarzam z tematem,ale poniewaz w innych jego odpowiednikach jeszcze nie znalazlam satysfakcjonujace odpowiedzi na moje pytania,zakladam ten temat.

Czy ktos juz przeszedl przez caly admission proces i moglby mi go troche przyblizyc w szczegolach dotyczacych Financial Aid i Collegow ktore maja najwiecej Grantow/Financial aid dla studentow zagranicznych? Jakie sa inne formy dostania tak wielkich kwot pieniedzy(konkrety)..

W jakiej kolejnosci zalatwiam to wszystko:kiedy TOEFL,SAT, czy wtedy juz musze miec wybrane college i wypelnione aplikacje? Kiedy ubiegam sie o Financial Aid? i co zrobic jesli sie dostane do collegu ktory nie przyznaje Financial Aid??

bardzo prosze o jakies info

aska

Dla zagranicznych nie ma zadnych stypendiow, czy grantow. Musisz miec kase lub sponsora na to przed rozpoczeciem stydiow. Chyba, ze masz zielona karte lub obywatelstwo. W czasie studiow niektore uczelnie moga ci dac stypendium za dobre wyniki w nauce lub za jakies szczegolne zdolnosci, ale to juz najlepsze uczelnie tak robia. Jak potrzebujesz wize, to jest to ostatni proces, daja ci formularz I-20 jak udowodnisz, ze masz kase na 1 rok. Musisz zdac TOEFL, SAT1 lub SAT2, a moze nawet ACT. Zagraniczniacy nic nie dostaja od rzadu, czy nawet mozliwosc pozyczki na studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...