Jump to content

Czy ktoś mi podpowie ?


Syracuse

Recommended Posts

Witam wszystkich !

Czy ktoś może mi podpowiedzieć w kwestii wysyłania pytań tym gościom z KCC? Jeśli tak, to będę bardzo wdzięczny ....ale do rzeczy. Otóż wysłałem pod wskazany w liscie gratulacyjnym adres mailowy zapytanie dotyczące tego, czy moje dokumenty (czyt.wypełnione formularze imigracyjne DV-2006) do nich dotarły i czy na ich podstawie zostałem zakwalifikowany na rozmowę z Konsulem w Warszawie. No i właśnie ... dostałem z KCC zwrotnego maila, że udzielą mi odpowiedzi , ale muszę podać tzw. "numer sprawy" TYLKO O JAKI NUMER SPRAWY IM CHODZI? Bo wszystkie wymagane dane, a więc : mój case number, imię i nazwisko, datę urodzenie, etc. podałem. Wysyłałem maila dwukrotnie i za każdym razem odpisują mi, że cyt. ...w tytule wiadomości prosze wpisać : On the subject line type the phrase: Case Number

Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

dostajesz automatyczna odpowiedz zwrotna, ktora bedziesz dostawal za kazdym razem jak wyslesz emaila, nawet wg ich wskazowek...za jakis czas powinienes dostac odpowiedz na swoje pytanie jak nie to napisz jeszcze raz wg ich wzoru: odpowiedni temat, case number i email.

Link to comment
Share on other sites

Do : "Andrew" i "Moniqa"

Wielkie dzięki za podpowiedź. Wyślę zatem jeszcze raz z moim case number w tytule wiadomości ..... a jak mi znów wróci jakaś automatyczna odpowiedź , no to pewnie poczekam jak radzisz moniqa.

Pozdrawiam Was serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...