Skocz do zawartości

Czy ktoś mi podpowie ?


Syracuse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Czy ktoś może mi podpowiedzieć w kwestii wysyłania pytań tym gościom z KCC? Jeśli tak, to będę bardzo wdzięczny ....ale do rzeczy. Otóż wysłałem pod wskazany w liscie gratulacyjnym adres mailowy zapytanie dotyczące tego, czy moje dokumenty (czyt.wypełnione formularze imigracyjne DV-2006) do nich dotarły i czy na ich podstawie zostałem zakwalifikowany na rozmowę z Konsulem w Warszawie. No i właśnie ... dostałem z KCC zwrotnego maila, że udzielą mi odpowiedzi , ale muszę podać tzw. "numer sprawy" TYLKO O JAKI NUMER SPRAWY IM CHODZI? Bo wszystkie wymagane dane, a więc : mój case number, imię i nazwisko, datę urodzenie, etc. podałem. Wysyłałem maila dwukrotnie i za każdym razem odpisują mi, że cyt. ...w tytule wiadomości prosze wpisać : On the subject line type the phrase: Case Number

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostajesz automatyczna odpowiedz zwrotna, ktora bedziesz dostawal za kazdym razem jak wyslesz emaila, nawet wg ich wskazowek...za jakis czas powinienes dostac odpowiedz na swoje pytanie jak nie to napisz jeszcze raz wg ich wzoru: odpowiedni temat, case number i email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...