Skocz do zawartości

Oregon i sales tax


nadrugikoniecswiata

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, rzecze1 napisał:

Hah! :) Ja do lat uzywałem BB Classic, czyli totalnie prehistoria jeśli chodzi o system operacyjny, niczego juz oficjalnie nie wspierał... nawet swojej własnej  naprostrzej przeglądarki internetowej... Ale był niezniszczalny, poręczny, a i jeśli samemu się zciągnęło i zainstalowało odpowiednie oprogramowanie to aplikacje Androida działały bez problemu. Niestety po tym jak go zgubiłem w zeszłym roku w Izraleu, ten "nowy" Classic którego kupiłem... juz nie jest juz taki sam i wydaje się miec duzo gorszą jakosc jeśli chodzi o hardware. Nawet ładowarka która niby jest markowa, działa tylko wtedy gdy telefon lezy "twarzą w dół".....

Zatem to było wielkie rozczarowanie... No i tez od kiedy nam zmienili firmowy kontrakt na Samsunga kilka lat temu... tak muszę przyznac ze - nie mając tu wyjścia - zacząłem się powoli przyzwyczajac.. i teraz chyba takze prywantnie w przyszłości będę musiał opuścic markę BB... Ale najpierw, skoro chwalisz, to sprawdzę ten Key2 :)

BB Classic miałam. Przed Privem ;) Próbowałam też przejść na Samsunga, ale ja się nie nadaję do klawiatury dotykowej, ja muszę mieć normalne klawisze :P Dlatego pochyl się nad Key2. Może Tobie też podpasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...