Skocz do zawartości

JAK W KRAKOWIE


Rekomendowane odpowiedzi

Bylem 4 sierpnia fakt faktem prawie 2 miesiace temu ale jesli chodzi o ruch hmm w sumie termin mialem wyznaczony na 4 sierpnia a dzwonilem 27 lipca wiec niedlugo :( mimo to jednak kiedy zajechalem masa ludu ! Siedzialem po drugiej stronie konsulatu i czekalem na swoja godzine, siedzialem jakis dluzszy czas czekajac i razem z Przyjacielem ktory ze mna byl tam bylismy w szoku ze az tyle ludzi co lepsze przez caly ten czas kiedy tam Bylismy ludzie wchodzili do konsulatu i wychodzili kiedy wyszli kazdy szedl w swoja strone a w okol nas ludzi w ogole nie ubywalo.. masakra .. 100 to malo :D

a Efekt..hmm na szczescie pozytywny :)

Pozdrawiam i Zycze powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:D

Witam !!! Byłem wczorej w Krakowie . Miałem byc na 8-9 ,przyjechałem 8,20 .Ludzi było trochę ale o 9,00 byłem już zarejestrowany w okienku i z numerkiem oczekiwałem na rozmowę z konsulem. Przyjmują na dwa okienka była babka i facet . Nie wiem jak z tą panią konsul ale facet był spoko - typowy amerykanin lekko przypasiony ale wesoły zadał mi pare pytanek i dostałem wize .Nie wiem tylko na ile oczekuję teraz niecierpliwie na paszport . Ogodzinie 11.00 byłem już w samochodzie . Generalnie szło to dość sprawnie i dużo ludzi wychodziło zadowolonych .

Zyczę wszystkim POWODZENIA !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wako chciałem cie poinformować że dzwoniłem do dhl dzisiaj i mnie poinformowano że pakują już paszporty i na poniedziałek będę miał . nie wiem co o tym sądzić ,czemu tak szybko . Mam nadzieję że wszystko jest OK. A swoją drogą to musiałaś stać zaraz koło mnie bo godziny te same . Ja w marynarce zielonej i krawacie w niebieskiej koszuli siedziałem pod oknem przy parapecie niski i tak jak ten konsul lekko wypasiony :D . Napewno Ciebie też będe kojarzył bo było dość czasu aby sie przyjrzeć ludziom. No ale w poniedziałek piszemy jak komu poszło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...