Skocz do zawartości

JAK W KRAKOWIE


Rekomendowane odpowiedzi

Wako  chciałem cie poinformować że dzwoniłem do dhl dzisiaj i mnie poinformowano że pakują już paszporty i na poniedziałek będę miał . nie wiem co o tym sądzić ,czemu tak szybko . Mam nadzieję że wszystko jest OK. A  swoją drogą to musiałaś stać zaraz koło mnie bo godziny te same . Ja w marynarce  zielonej i krawacie  w niebieskiej koszuli siedziałem pod oknem przy parapecie  niski i tak jak ten konsul lekko wypasiony  :)  . Napewno Ciebie też będe kojarzył bo było dość czasu aby sie przyjrzeć ludziom. No ale w poniedziałek piszemy jak komu poszło .

No coz..czasu rzeczywiście bylo sporo. Dobre dwie godzinki tam postalam i posiedziałam. Ale chyba byłam zbyt zajeta mysleniem...no i jednak te nerwy...i pewnie mlody facet z Ciebie :D Zawieszam oko na takich czasem..ale nie w takim stresie. Bylam tam pierwszy raz.

Ja pytałam panienke przy wydawaniu pokwitowania, tez powiedziała, że paszporty sa wysyłane w ciągu dwóch dni, reszta zalezy juz od DHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos napisac jak bylo u tej pani konsul w krakowie czy u niej tez wiekszosc dostawala wizy ?

Pani konsul jest tez chyba w porządku. Moja córka od niej dostala wizę w lecie, a jak ja byłam, to prawie wszyscy tez, z tej I grupy ok 50 osob. Nie wiem tego napewno, ale chyba tylko kilka osob od obydwu konsulów nie dostało wizy. Przynajmniej ja tylko kilka ze smutnymi minami i paszportami wręku widzialam. To nie bylo chyba więcej jak 3-4 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...