Skocz do zawartości

kto moze skasowac moja wize?


Rekomendowane odpowiedzi

jestem obecnie w usa z w&t, wyjezdzam 30 pazdziernika, pracuje legalnie na j-1, nie zaplacilem jeszcze czynszu za mieszkanie za wrzesien mojej opiekunce w usa z cetpoland, ktora wynajmowala dla nas mieszkanie (agata czopek :twisted: - na marginesie omijac z daleka), no wiec dzis do mnie dzwonila z wiadomoscia ze jesli nie zaplace jej do jutra to mi skasuje wize. kto ma takie mozliwosci i na jakiej podstawie? czy moze cos takiego zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jej powiedz, ze nagrales rozmowe i jeszcze raz postraszy, to zazdwonisz na policje i ona bedzie mogla kumpli w pace straszyc. Nikt ci nie moze zabrac wizy, a za zastraszanie i wymuszanie kasy, nawet naleznej, przy pomocy grozby jest karalne wiezieniem. Ja bym zadzwonil na policje i by sie odwalila. Nic sie nie boj, ze nie zaplaciles, ani, ze stracisz prace, to nie Polska, ze kto chce to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie! Nie mozesz jej normalnie zaplacic??? Potem sie ludzie dziwia czemu tak zle o Polakach zle mowia na swiecie jak to kanciarze i oszusci!!!! Tez tutaj w USA takich poznalam i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Zawsze sie znajdzie jakis cwaniak! Ach....Szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze czlowiek nie zaplacil czynszu, to nie znaczy, ze ktos moze go straszyc. Ciekawe ile osob z was mialo problem z plynnoscia finansowa w zyciu (albo wasza rodzina) ? No chyba, ze jestescie rodzina tow.Kwasniewskiego czy Cimoszewicza, to juz inna bajka. Ja bym zaskarzyl te babke za takie numery, a czynszu nie zaplacil do czasu przeprosin z jej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga byc rozne okolicznosci owszem. Jednakze zawsze sa dwie strony medalu. Ciekawe jakbys spiewal bedac na miejscu takiej osoby wynajmujacej innym mieszkanie i nie placacym na czynszu na czas. Ciekawe jak szybko wyczerpalaby sie Twoja cierpliwosc...

:-)

Sad... a sad by dal mu 6 miesiecy mieszkania za darmo. Takie jest prawko. Ale bym nie straszyl, bo bym poszedl do pierdla siedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...