Skocz do zawartości

Ile sie czeka od wyladowania w USA do zejścia na ląd


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko któtkie i treściwe :D Ile sie czeka od przylotu samolotu do stanow do "zejścia na lad" ?? Pytam bo znajomy po mnie i mojego chlopaka wyjdzie i nie chcielibysmy zeby czekaj 3 godziny... moze wiec mu od razu powiedziec zeby przyjechal pozniej ??

czy z samolotu mozna dzwonic ?? korzystac z komorek, mozna ??

dzieki !! :lol:

proponowalbym zeby przyjechal tak z 60 minut po planowanym ladowaniu - po uprzednim sprawdzeniu w necie/telefonicznym czy samolot jest na czas. co do czasu immigration i customs to bardzo roznie - raz trwalo to na jfk kolo 2h, innym razem na jfk trwalo to niecale 15 minut, a w san francisco kolo 20 minut.... wiec jest to praktycznie taka troche loteria - moze sie zdarzyc, ze odesla was z kolejki do stanowisk dla rezydentow/obywateli USA (tak mi sie raz zdarzylo) - koles od razu mnie tam odeslal jak tylko podszedlem na koniec kolejki (chodzil i sprawdzal poprawnosc formularzy) - a reszta ludzi nadal czekala w gigantycznej kolejce dla "visitors"....

co do uzywania komorek - na pokladzie samolotu po wyladowaniu - w drodze do terminalu - niby nie wolno, ale i tak wszyscy juz wlaczaja i uzywaja. no chyba ze koniecznie chcecie uzyc "samolotowego" telefonu ;-)

a co do telefonu w temrinalu - zazwyczaj nie wolno ich uzywac w miejscu gdzie jest immigration i customs - widzialem ze bardzo tego przestrzegaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...