Skocz do zawartości

Ile sie czeka od wyladowania w USA do zejścia na ląd


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 9 miesięcy później...

Ja w3aśnie a propos tej deklaracji celnej - czy jest jakaś określona kwota powy?ej której mo?na sie spodziewaa jakichś op3at? Chodzi mi o to czy jeśli wpisze, ?e wwo?e coś o jakiejś tam wysokiej wartości to bede musia3a coś zap3acia? Jakiś podatek czy coś?

Mo?e to g3upie pytanie, ale skoro sie pytają o wartościowe przedmioty to pewnie sie coś za tym kryje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w3aśnie a propos tej deklaracji celnej - czy jest jakaś określona kwota powy?ej której mo?na sie spodziewaa jakichś op3at? Chodzi mi o to czy jeśli wpisze, ?e wwo?e coś o jakiejś tam wysokiej wartości to bede musia3a coś zap3acia? Jakiś podatek czy coś?  

Mo?e to g3upie pytanie, ale skoro sie pytają o wartościowe przedmioty to pewnie sie coś za tym kryje.

Jesli masz powyzej 10 tys usd to musisz to zdeklarowac. Jesli masz jakis sprzet/rzeczy w handlowych ilosciach to tez musisz zdeklarowac i zostanie to oclone.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalam tu, ze jesli lece dalej, czyli mam przesiadki ( a mnie czekaja az dwie we Frankfurcie i Denver ) to nie odbieram bagazu?

Wiola

we frankfurcie nie, ale w denver tak - bo tam przechodzisz przez clenie. ale w drodze powrotnej najprawdopodobniej nie bedziesz musiala odbierac bagazu w denver, wiec jak go nadasz tam w tym santa (cos) to odbierasz go dopiero w polsce i tu jest clony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...