Skocz do zawartości

Wysyłka do USA


GhastlyDrain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś orientuje się w jaki najlepszy sposób wysłać przesyłkę do USA z Polski? I proszę o niezbywanie mnie postami typu "idź na pocztę zapytaj", bo tam nawet nie wiedzą i nie proszą o wypełnienie deklaracji celnej...wysyłałem parę paczek i niestety mimo trackingu nie był on aktualizowany i gubił się prawdopodobnie na terenie USA. Czy usługa global express byłaby dobrym rozwiązaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, GhastlyDrain said:

Witam, czy ktoś orientuje się w jaki najlepszy sposób wysłać przesyłkę do USA z Polski? I proszę o niezbywanie mnie postami typu "idź na pocztę zapytaj", bo tam nawet nie wiedzą i nie proszą o wypełnienie deklaracji celnej...wysyłałem parę paczek i niestety mimo trackingu nie był on aktualizowany i gubił się prawdopodobnie na terenie USA. Czy usługa global express byłaby dobrym rozwiązaniem?

Usluga global express jest zdecydowanie najgorszym rozwiazaniem. Za pewne dlatego, ze po prawie roku drugi raz postujesz to samo i mimochodem o niej wspominasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...