Skocz do zawartości

Z Londynu do Birmingham- jak z dojazdami?


pavel1975

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jezdze kilka razy w roku z LondoN LuToN -->BirmiGHam--->BLK Firmą National Express.Czas jazdy do BirmiGHam 4 godzinKi koszt 2 dwie strony 30 pare funtów razem z dojazdem do BLK .Wiem że od nowego roku maja skoczyc ceny biletów.Na tej trasie bedzie to ponad 40 funtów.

Proponuje wejsc na stronke NE tam znajdziesz dokładną cene wybierzesz date i godzine wyjazdu.

Powodzenia.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze kilka razy w roku z LondoN LuToN -->BirmiGHam--->BLK Firmą National Express.Czas jazdy do BirmiGHam 4 godzinKi koszt 2 dwie strony 30 pare funtów razem z dojazdem do BLK .Wiem że od nowego roku maja skoczyc ceny biletów.Na tej trasie bedzie to ponad 40 funtów.

Proponuje wejsc na stronke NE tam znajdziesz dokładną cene wybierzesz date i godzine wyjazdu.

Powodzenia.......

Dzieki, może jeszcze kojarzysz jakieś tanie hotele, hostele, pensjonaty, etc. w Birmingham ewentualnie jakiś adres strony gdzie coś takiego można znaleźć? Thnx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BirmiGHam nie znam za bardzo bo jestem tam tylko przejazdem.Zapomnij o hotelach pensjonatach najlepiej szukać holiday flatów min w dwie osoby.Hotel (BB)za noc to koszt od 8-12 funtów a ja np płace za HF 3o funtóW za tydzien mam neta i bardzo dobre warunki.Caly flat kosztuje 90 dych ale jestem tu z bratem i kobietą.Brat ma oddzielną sypialnie więc gra gitara :twisted: .Za hotel w moim przypadku tu w BLK musiał bym wybulić 70 dych za śmierdzący pokój z tv i może umywalką.

Nie wiem jak w BirmiGHam ale tu o dobre warunki nie trudno.Znasz język raz dwa coś znajdziesz.A jak jedziesz w kilka osób np w 8 warto wynająć cały domek jednorodzinny.Mojim znajomką wychodzi jakies 25 na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, do Birmingham jadę sam i tylko na 6 dni, czyli 5 nocy na kurs i wracam mieszkać i pracować w Londynie, dlatego pytałem się o dojazdy tam i z powrotem codziennie bo myślałem, że to jest bliżej i szybciej, a w Lo mam gdzie mieszkać. Poza tym nie za bardzo mam czas na szukanie na miejscu, muszę znaleźć coś przez net. Gdzie znajdujesz namiary na holidej flaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...