Skocz do zawartości

Czy szukacie już pracy na przyszłoroczne w&t?


Mingan

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzien temu wrociłem ze stanow ( przezyłem szok jak tu wróciłem: ) i zastanawiam się już nad wyjazdem za rok , mam podpisanny rehired w busch gardens jednak nie mam zamiaru tam jechać ponownie ( virginia to jedna wielka dziura a w BG majątku nie da się dorobić , ale ogolnie bardzo miłe miejsce) no i już snuje plany na przyszłość, po targach pracy niechcem zbytnio chodzi bo wiekszość jest w Wawie Ja jestem w Gdańsku to troche daleko i myśle i myśle jak tu wyszukać sobie jakiś kontrakt macie może jakieś dobre źródło? mnie w nastepnym roku iinteresowała by praca w jakims dużym mieście ( LA, NYC moze atlanta) macie jakies ciekawe propozycje i opcje? mieszkałem w totalnej wiosce przez 3,5 miecha i mam ochote pomieszkac w wakacje w duzym mieść myśle że to coś nowego będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam podobny problem jak Ty- nie mam ochoty jechac znow na targi pracy a nie za bardzo usmiech mi sie jechac znow do Poludniowej Karoliny bo chociaz bylo milo ale to miejsce to wielka dziura. Biura najczesciej oferuja prace w tego typu miejscach io dlatego zastanawiam sie nad szukaniem przez internet i w zwiazku z tym mam pytanie:

Czy jest jakas zywa, prawdziwa, istniejaca osoba ktora wyjechala kiedys do pracy znalezionej samodzielnie przez neta czy tak naprawde to jedna wielka sciema i nie ma szans nic ta droga znalezc????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownie dlatego chce sama szukac zeby jechac do duzego miasta, bo na taka oferte trudno trafic na targach, nie mowiac juz o ofertach bezposrednio dostepnych w biurach. Mysle konkretnie o Miami.

Ale jak sie najlepiej do tego zabrac? Gdzie szukac pracodawcow-czy sa np.jakies specjalne stronki? Co do nich wysylac- CV, list motywacyjny, zdjecia czy cos innego? No i czy lepiej zaczac juz teraz czy jeszcze za wczesnie?

Wiem, milion pytan, ale jestem troche zagubiona a bardzo zalezy mi na wyjezdzie- tylko ta mysl trzyma mnie jeszcze przy zyciu w tej koszmarnej Polsce...

Z gory dziekuje za kazda porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy z tego samego miasta:) Znajomy polecał mi disneyland ( moze ktoś pracował?) w orlando dobrze płacą i jesteś praktycznie na środku florydy wszędzie blisko a z tego co słyszałem na florydzie jest co oglądać, mają tam ponoć ciekawą oferte dla studentow międzynarodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...