Skocz do zawartości

Czy szukacie już pracy na przyszłoroczne w&t?


Mingan

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzien temu wrociłem ze stanow ( przezyłem szok jak tu wróciłem: ) i zastanawiam się już nad wyjazdem za rok , mam podpisanny rehired w busch gardens jednak nie mam zamiaru tam jechać ponownie  ( virginia to jedna wielka dziura a w BG majątku nie da się dorobić , ale ogolnie bardzo miłe miejsce) no i już snuje plany na przyszłość, po targach pracy niechcem zbytnio chodzi bo wiekszość jest w Wawie Ja jestem w Gdańsku to troche daleko i myśle i myśle jak tu wyszukać sobie jakiś kontrakt macie może jakieś dobre źródło? mnie w nastepnym roku iinteresowała by praca w jakims dużym mieście ( LA, NYC moze atlanta) macie jakies ciekawe propozycje i opcje? mieszkałem w totalnej wiosce przez 3,5 miecha i mam ochote pomieszkac w wakacje w duzym mieść myśle że to coś nowego będzie:)

Heh a konkretnie jaki szok przezyles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jaki szok? Kulturowy oczywiscie =]

Pozwalam sobie odpowiedziec za kolege bo czuje dokladnie to samo. Jestem w Polsce 3 tyg a ciagle nie moge sie przyzwyczaic i powoli popadam w depresje.

Nie wiem czy byles w USA, ale roznica jest po prostu razaca: praca, zarobki, atmosfera, pogoda, ludzie - nie ma porownania z Polska. Oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania i kazdy ma wlasne doswiadczenia zwiazane z pobytem w Stanach- niektorzy maja negatywne. Ale jesli bylo ok to naprawde trudno sie pozniej przestawic na nasz ukochany kraj.

Mingan, ja tez przyznam ze o Las Vegas myslalam- podobno mozna niezle zarobic, z za jestem juz w wieku upowazniajacym do pracy z alkoholem np...

Moze razem pojedziemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie tylko ja mam podobne odczucia powakacyjne :D

Kiedy tylko wrocilem zaczalem sie rozgladac za praca w US na kolejny rok:).

A polski klimat jest mi jeszcze bardzo obcy, najgorsze bedzie to, kiedy zacznie sie przyblizac i wciagac, nie dajcie sie temu!

Szukam pracy w cieplym, przyjemnym miejscu, czy ktos z Was wysylal juz CV i Resume do pracodawcow z ogloszen?

Ogolnie mam watpliwosci co do jednej rzeczy...Wiadomo jak pisac CV, resume, cover letter.Ale jesli wysyla sie ich setki, to powinny byc w miare uniwersalne - zeby nie pisac kazdemu pracodawcy innego CV - przeciez to nierealne. Czy ktos moze podpowiedziec jak napisac cos bardzo uniwersalnego? :). I co najlepiej wysylac, bo nie wiem czy caly pakiet - wypasione CV , cover letter nie zostanie zignorowane przez zapracowanego amerykanca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej szukam osob z którymi moge w następne wakacje jechać i najlepiej z Gdańska, też mi moj wiek pozwala na degustacje alkoholu;)   moj gg 1692070 na czy się uczysz?

Moj GG 5655334. Studiuje na 2gim roku wieczorowo. Jestem zdeterminowana na wyjazd a mam wlasnie problem ze skompletowaniem jakiejs ekipy. Lub przynajmniej 1 osoby na wspolny wyjazd. Pojechalabym sama ale nie wyobrazam sobie tego ze wzgledu na housing. Jestem wlasnie na etapie proby skontaktowania sie ze znajomymi z Miami. Jesli oni stwierdza ze ewentualnie by mi pomogli (i ze w ogole tam jeszcze beda latem) to pojade tam. Jesli nie -wherever, gdzie tylko jest sloneczko i pieniazki :D

Kurcze, to doswiadczenie naprawde jest takie wazne? Mnie sie wydawalo ze w Stanach wlasnie nie zwracaja na to tak uwagi. Ja tylko raz pracowalam, w moim ukochanym sklepie, 3 m-ce. Ale to chyba troche malo :D Tez nie wiem co tym pracodawcom pisac, zwlaszcza ze nie mam jeszcze jasnej sytuacji kiedy bede mogla przyjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...