Skocz do zawartości

Transfer ze szkoly jezykowej w NY do MD


Bozka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglada kurs?Zalezy do jakiej szkoly jezykowej bedziesz chodzila.Przewaznie jest to od 18 do 25 godz. tygodniowo(ok.25 jest to Intensive English Program).Ciekawostka: moje znajome chodza do szkoly jezykowej ok. Baltimore/Rockville i na zajecia chodza tylko w weekendy,a maja status F1(f1 uzyskaly w Polsce) oczywiscie jest to "bardziej nielegalnie" ale chce zaznaczyc ze takie szkoly istnieja(Bede mial konkretne info. od nich na ten temat to napisze). Zajecia sa przewaznie miedzy 9am a 2pm (chociaz moja znajoma miala zajecia codzinnie od 4pm do 8pm).Zalezy to od szkoly jaka wybierzesz.Przyjecia do szkoly,rozpoczecia kursow sa przewaznie kilka razy do roku(takze zalezy do szkoly).

"Legalnie" pracowac nie mozna lecz chyba nie mialabys wyjscia zeby sie utrzymac,chyba ze dysponujesz duzym zapasem pieniazkow lub masz "prawdziwego" ;) sponsora :D.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Bozka :D i dawaj czasem znac jak Ci idzie nauka ;).

Dzieki. Ok nie ma sprawy wszystko opisze jak tylko sie zaczna zajecia.

BTW:Musisz zaplacic cos za ten transfer??

teraz nie moge zrobic transferu. Bede mogla to zrobic po pierwszym semestrze. Czyli poprostu nie zaplace w tej szkole za nastepny semestr tylko w innej. Mysle ze nie wiaze sie to z innymi oplatami. Wize mam na rok. Jak bede musiala przedluzyc wize to zrobie to juz tej szkole do korej zrobie transfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...