Skocz do zawartości

jaki program wybrać ?


qurt

Rekomendowane odpowiedzi

Staraj sie o wize J1,to ulatwi ci zycie.Jak masz SS jest duzo prosciej cokolwiek zalatwic!To WAZNE!!!Pracowac mozna jak i gdzie chcesz!Nie ma takiego slowa pracowac nielegalnie!Uwiez!Jestem na turystycznej,wg I94 niewaznej i kontrola z Labor Department nie miala do mnie zastrzezen bo podadki itp sa odprowadzane.Smieszne co?

co te pogrubione wyrazy znaczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staraj sie o wize J1,to ulatwi ci zycie.Jak masz SS jest duzo prosciej cokolwiek zalatwic!To WAZNE!!!Pracowac mozna jak i gdzie chcesz!Nie ma takiego slowa pracowac nielegalnie!Uwiez!Jestem na turystycznej,wg I94 niewaznej i kontrola z Labor Department nie miala do mnie zastrzezen bo podadki itp sa odprowadzane.Smieszne co?

co te pogrubione wyrazy znaczą?

J1 to nazwa wizy ktora otrzymujesz jadac na program Work and Travel (ten rodzaja wizy jest przyznawany tez w przypadku kilku innych programow takich jak Internship czy au pair) jest to jedna z wiz tzw. studenckich

SS czy tez raczej SSN Jest to Social Security Number - to cos w rodzaju naszego PSEELu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...