Skocz do zawartości

YTP Łódź.....


barwinek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak by the way...jest jakis Lodziak/Lodzianka, ktory wybiera sie w te wakacje do US? Szukam kompanow, tegoroczni tym razem zostaja w kraju :D

A to o co mi chodzi, to oferta YTP dla tegorocznych uczestnikow (znizki na program, dwa warunki - wlasna oferta, zapis do 15 listopada)Czy ktos z Was korzysta z tej oferty? Jak miec pewnosc przed 15 listopada, ze amerykanski pracodawca zatrudni mnie w wakacje.Podobno o zapotrzebowaniu orientuja sie kolo marca. Do starego pracodawcy nie wracam.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to nie do konca tak, bo do 15 listopada trzeba sie zapisac, a zapisujesz sie na wariant Self - jesli chcesz znizke nie ma innej opcji.

Wariant Self = nie ma Cie na targach pracy :D

poszukaj po innych biurach - z tego co widzialem to almatur i foster sa aktualnie najtansi na rynku. tylko ten pierwszy kaze przez siebie kupic bilet.

Almatur - 395 PLN + 495 USD http://www.almatur.pl/workandtravel_usa.php

Foster - 500 PLN + 424 USD http://www.jobster.pl/work_travel_koszty.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to widze ze oferty innych biur sa tansze niz YTP z "super znizka". Ja tez sie zastanawialam nad wariantem self ale boje sie co bedzie jak sie zapisze a nie znajde sama pracodawcy? Zwłaszcza ze nie za bardzo wiem jak sie zabrac za szukanie...

Z almaturu moja kolezanka jechala 3 lata temu i bardzo mi ich odradzala, ale nie znam szczegolow co glownie bylo nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z almaturu moja kolezanka jechala 3 lata temu i bardzo mi ich odradzala, ale nie znam szczegolow co glownie bylo nie tak

To musisz poznac! Mogla jej sie naprzyklad nie podobac pani ktora ja obslugiwala w biurze. :D:)

Jak juz gdzies o tym pisalam (odnosnie YTP)

O tym, czy dane biuro jest dobre czy zle nie moze decydowac pojedeyncza opinia - jest ona zbyt subiektywna.

Ludzie oceniaja biuro po powrocie z programu, i tak naprawde nie jest to odpowiedz na pytanie czy biuro jest dobre, tylkoo czy program im sie udal, czy zarobili wystarczajaca ilosc pieniedzy i czy pracodawca byl dobry.

Niestety to nie jest odpowiedz na pytanie. ... Poniewaz...na to jakiego masz pracodawce biuro nie ma prawie zadnego wplywu Decyduje o tym tylko przypadek

Pisze o tym szerzej w temacie dotyczacym YTP

Powodzenia w szukaniu pracodawcy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:heej: Ja też jestem z Łodzi. Kilka dni temu wróciłam zza wielkiej i jeszcze spać po nocy nie mogę, więc bus[beeep]ę i sprawdzam to tu, to tam co w tym naszym pięknym kraju raju słychać. Jadę w przyszłym roku, to już pewne :jupi: i też z go2usa :spoko: jak ostatnio, tyle że teraz najprawdopodobniej z opcją extra self. No chyba, że uda mi się wyhaczyć jakiegoś ciekawego job offera jeszcze przed wyjazdem. Ktoś jeszcze z Łodzi out there :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...