barwinek Posted October 27, 2005 Report Posted October 27, 2005 Tak by the way...jest jakis Lodziak/Lodzianka, ktory wybiera sie w te wakacje do US? Szukam kompanow, tegoroczni tym razem zostaja w kraju A to o co mi chodzi, to oferta YTP dla tegorocznych uczestnikow (znizki na program, dwa warunki - wlasna oferta, zapis do 15 listopada)Czy ktos z Was korzysta z tej oferty? Jak miec pewnosc przed 15 listopada, ze amerykanski pracodawca zatrudni mnie w wakacje.Podobno o zapotrzebowaniu orientuja sie kolo marca. Do starego pracodawcy nie wracam. pozdrawiam
Mingan Posted October 28, 2005 Report Posted October 28, 2005 zapisując się do w&t w opcji self arranged musisz juz teraz kombinowac z kontraktem? nie możesz go puzniej im dostarczyć?
barwinek Posted October 28, 2005 Author Report Posted October 28, 2005 Kontrakt dostarcza sie do 31 marca. Tylko wolalbym juz teraz miec pewnosc, ze ten kontrakt bede mial. Oderty z internetu - jak oni sami twierdza, nie sa tak do konca pewne. A moze ktos juz wyjezdzal do pracy znalezionej w necie, i moze mnie uspokoic
Mingan Posted October 28, 2005 Report Posted October 28, 2005 możesz w najgorszym wypadku pojechac na targi pracy ktore są w styczniu/lutym jak ci sie nieuda nic ciekawego w necie znaleść
barwinek Posted October 28, 2005 Author Report Posted October 28, 2005 Wlasnie to nie do konca tak, bo do 15 listopada trzeba sie zapisac, a zapisujesz sie na wariant Self - jesli chcesz znizke nie ma innej opcji. Wariant Self = nie ma Cie na targach pracy
Flame of Udun Posted October 28, 2005 Report Posted October 28, 2005 Wlasnie to nie do konca tak, bo do 15 listopada trzeba sie zapisac, a zapisujesz sie na wariant Self - jesli chcesz znizke nie ma innej opcji.Wariant Self = nie ma Cie na targach pracy poszukaj po innych biurach - z tego co widzialem to almatur i foster sa aktualnie najtansi na rynku. tylko ten pierwszy kaze przez siebie kupic bilet. Almatur - 395 PLN + 495 USD http://www.almatur.pl/workandtravel_usa.php Foster - 500 PLN + 424 USD http://www.jobster.pl/work_travel_koszty.php
Isza Posted October 29, 2005 Report Posted October 29, 2005 Heh, to widze ze oferty innych biur sa tansze niz YTP z "super znizka". Ja tez sie zastanawialam nad wariantem self ale boje sie co bedzie jak sie zapisze a nie znajde sama pracodawcy? Zwłaszcza ze nie za bardzo wiem jak sie zabrac za szukanie... Z almaturu moja kolezanka jechala 3 lata temu i bardzo mi ich odradzala, ale nie znam szczegolow co glownie bylo nie tak
Bozka Posted October 29, 2005 Report Posted October 29, 2005 Z almaturu moja kolezanka jechala 3 lata temu i bardzo mi ich odradzala, ale nie znam szczegolow co glownie bylo nie tak To musisz poznac! Mogla jej sie naprzyklad nie podobac pani ktora ja obslugiwala w biurze. Jak juz gdzies o tym pisalam (odnosnie YTP) O tym, czy dane biuro jest dobre czy zle nie moze decydowac pojedeyncza opinia - jest ona zbyt subiektywna. Ludzie oceniaja biuro po powrocie z programu, i tak naprawde nie jest to odpowiedz na pytanie czy biuro jest dobre, tylkoo czy program im sie udal, czy zarobili wystarczajaca ilosc pieniedzy i czy pracodawca byl dobry. Niestety to nie jest odpowiedz na pytanie. ... Poniewaz...na to jakiego masz pracodawce biuro nie ma prawie zadnego wplywu Decyduje o tym tylko przypadek Pisze o tym szerzej w temacie dotyczacym YTP Powodzenia w szukaniu pracodawcy ..
kornel Posted November 7, 2005 Report Posted November 7, 2005 :heej: Ja też jestem z Łodzi. Kilka dni temu wróciłam zza wielkiej i jeszcze spać po nocy nie mogę, więc bus[beeep]ę i sprawdzam to tu, to tam co w tym naszym pięknym kraju raju słychać. Jadę w przyszłym roku, to już pewne :jupi: i też z go2usa :spoko: jak ostatnio, tyle że teraz najprawdopodobniej z opcją extra self. No chyba, że uda mi się wyhaczyć jakiegoś ciekawego job offera jeszcze przed wyjazdem. Ktoś jeszcze z Łodzi out there :?:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.