Skocz do zawartości

YTP Łódź.....


barwinek

Rekomendowane odpowiedzi

ja z lodzi i zastanawiam sie nad fosterem bo chyba maja najtansza oferte jak na razie na rynku a do tego mozna samemu wykupic bilet gdzie mozna niezle zaoszczedzic bo w zeszlym roku polecialam przez lingwiste i bilet do Chicago kosztowal mnie 2600 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem z lodzi i bylem w wakacje w Laughlin pod Las Vegas, super praca w kasynku i niezla zabawa, a huanity hmmmmm, palce lizac,

juz sie nie moge doczekac przyszlych wakacji , jade z impuls travel, tez mozna kupic bilet na wlasna reke i w zeszlym roku zapalcilem do LAS 2500 plnkow, dobra obsluga , bylem w biurze tylko raz kiedy wypelnialem wnisoki wizowe, :D

polecili mi ich znajomi i ja tez polecam zwlaszcza Laughlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem z lodzi i bylem w wakacje w Laughlin pod Las Vegas, super praca w kasynku i niezla zabawa, a huanity hmmmmm, palce lizac,

juz sie nie moge doczekac przyszlych wakacji , jade z impuls travel, tez mozna kupic bilet na wlasna reke i w zeszlym roku zapalcilem do LAS 2500 plnkow, dobra obsluga , bylem w biurze tylko raz kiedy wypelnialem wnisoki wizowe, :D  

polecili mi ich znajomi i ja tez polecam zwlaszcza Laughlin

Post firmy IMPULS TRAVEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...