Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

29 minutes ago, Agnieszka 1 said:

Czy teoretycznie to oznacza ,że w kwietniu wszyscy do numeru 27000 dostana zaproszenia na rozmowę? Czy wtedy dopiero zacznie sie procesowania wniosków a rozmowa może być duzo później?Nie spodziewałam się takiego przeskoku w biuletynie. Widzę że w innych regionach też mocno skoczyło do przodu

Nie, to nie oznacza, ze wszyscy dostana zaproszenia na kwiecien. Ambasady maja skonczona wydolnosc i moga umowic tylko n osob w miesiacu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zmieni się po prostu kolejność. od kwietnia każdy z przeprocesowanym DS może spodziewać się rozmowy. Każdy i nikt - bo nie zmienia to faktu, że Warszawa nie ma możliwości umówić wszystkich, jednak niskie numery nie będą miały preferencji.

A skąd wiedzieć, czy Twój ds został przeprocesowany? Wiem, że kiedyś wysyłali maila, ale czy teraz też tak jest?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, magsasi napisał:


A skąd wiedzieć, czy Twój ds został przeprocesowany? Wiem, że kiedyś wysyłali maila, ale czy teraz też tak jest?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

można co jakiś czas napisać do KCC i zależy, jaki template wyślą - domyśleć sie na jakim etapie to jest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem zapytać, czy nie jest dziwną sytuacją, że mam zaproszenie na rozmowę do Ambasady w Warszawie na 11 marca, a nie wysłałem żadnego dokumentu do KCC , oprócz Ds-260. Pisałem do nich i twierdzą, że na rozmowę mam przybyć z oryginałami, kserami i tłumaczeniami dokumentów które mam - w chwili obecnej nie trzeba nic już wysyłać. Nawet jeśli lekarza nie załatwiłem mam się wstawić. Nie wydaje się Wam to dziwna sytuacja ? Czy jest już coś przesądzone?

Dziękuje pozdrawiam wszystkich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chciałem zapytać, czy nie jest dziwną sytuacją, że mam zaproszenie na rozmowę do Ambasady w Warszawie na 11 marca, a nie wysłałem żadnego dokumentu do KCC , oprócz Ds-260. Pisałem do nich i twierdzą, że na rozmowę mam przybyć z oryginałami, kserami i tłumaczeniami dokumentów które mam - w chwili obecnej nie trzeba nic już wysyłać. Nawet jeśli lekarza nie załatwiłem mam się wstawić. Nie wydaje się Wam to dziwna sytuacja ? Czy jest już coś przesądzone?
Dziękuje pozdrawiam wszystkich

Takie są teraz procedury. Wszystko jest okej. A jaki numer masz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, magsasi napisał:


Takie są teraz procedury. Wszystko jest okej. A jaki numer masz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli mam jechać z tym co mam, zapłacić i odbyć rozmowę? Lekarza mogę później załatwić?

Czy na rozmowie dowiem się już czy TAK czy NIE?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...