Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Moga sie zdarzyc 3 negatywne rzeczy:
  • Ambasada nie zdazy przerobic wszystkich (calkiem prawdopodobne)
  • Zabraknie wiz (bardzo malo prawdopodobne w tym roku)
  • Nastapi tzw. retrogresja numerow w VB. To nie jest tak, ze one z miesiaca na miesiac musza rosnac, moga tez zostac zmiejszone. (tez malo prawdopodobne)

Myślisz, że będą się trzymać CN czy mało prawdopodobne, że będą miały te numery jakiekolwiek znaczenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, ewsco said:

Myślisz, że będą się trzymać CN czy mało prawdopodobne, że będą miały te numery jakiekolwiek znaczenie?

Nie wiem. W teorii, jezeli wszyscy sa current to powinna miec znaczenie tylko data kiedy zostal przeprocesowany DS-260. W teorii powinnie je procesowac po kolei zakladajacy, ze wiekszosc ludzi 9 grudnia DS juz miala dawno wyslany. Co robia w rzeczywistosci? ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty kiedy wysłałaś swój DS 260 ?

Dopiero pod koniec sierpnia
Dzwoniłam do Ambasady w maju i pytałam czy czas składani Ds ma znaczenie. Dostałam informacje, że żadnego jeśli złożę do końca września. Ponieważ to mój pierwszy raz w loterii nie miałam pojęcia jak to wyglada. Dziś jestem zła i przebieram nóżkami, bo wszytko staje jeszcze pod większym znakiem zapytania. A ponieważ przenosimy się w 8 osób to duże przedsięwzięcie. Zależy mi też na okresie wakacyjnym ze względu na szkołę dzieci. Dodatkowo chcemy sprzedaż tu wszytko. Od maja mam wrażenie stoję w miejscu i czekam. Meczy mnie ten stan zawieszenia bardzo. Myśle, że większość z Was ma podobne uczucia i chciałoby już wiedzieć, bo to czekanie męczy. W sumie nie dopuszczam nawet myśli, że moglibyśmy nie wyjechać. Pytanie tylko kiedy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopiero pod koniec sierpnia
Dzwoniłam do Ambasady w maju i pytałam czy czas składani Ds ma znaczenie. Dostałam informacje, że żadnego jeśli złożę do końca września. Ponieważ to mój pierwszy raz w loterii nie miałam pojęcia jak to wyglada. Dziś jestem zła i przebieram nóżkami, bo wszytko staje jeszcze pod większym znakiem zapytania. A ponieważ przenosimy się w 8 osób to duże przedsięwzięcie. Zależy mi też na okresie wakacyjnym ze względu na szkołę dzieci. Dodatkowo chcemy sprzedaż tu wszytko. Od maja mam wrażenie stoję w miejscu i czekam. Meczy mnie ten stan zawieszenia bardzo. Myśle, że większość z Was ma podobne uczucia i chciałoby już wiedzieć, bo to czekanie męczy. W sumie nie dopuszczam nawet myśli, że moglibyśmy nie wyjechać. Pytanie tylko kiedy default_smile.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zgadzam się. Faktycznie, ten stan zawieszenia (ale nie swobodnej lewitacji) jest nieznośnie frustrujący. Sam jestem na tym forum z dwóch powodów:
1. Bo to rzetelne źródło informacji.
2. Bo to miejsce zbiorowej psychoterapii.
Potrzebne mi jedno i drugie.
Dzięki Wam wszystkim.
Powodzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 4
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...