Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

czyli WRW procesuje teraz 1/3 EU ? Wysłali 300+ spotkań na Warszawę jak gdyby nigdy nic, a Warszawa podziękowała i przełożyła część na maj.  

To załamka. Ten tekst może wywołać wśród forumowiczów falę depresji. Gdzie moje tabletki…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SZAKALL napisał:

Dobić Was ?

siedzę na rosyjskim czacie i dzisiaj tez część osób dostała maila o przeniesieniu rozmowy z 29.04 na 31.05…

Ogólnie większość lub wszyscy co mieli na kwiecień to poprzenosili ich na maj..

Także tego… naprawdę niesamowita

chujnja jest z tym 

Pytanie, czy tylko rosjanie mają zmieniany termin? Czy dotyczy to wszystkich spraw rozpatrywanych w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobić Was ?
siedzę na rosyjskim czacie i dzisiaj tez część osób dostała maila o przeniesieniu rozmowy z 29.04 na 31.05…
Ogólnie większość lub wszyscy co mieli na kwiecień to poprzenosili ich na maj..
Także tego… naprawdę niesamowita
chujnja jest z tym 

Tylko pytanie czy procesują innych w tych terminach np osoby z Ukrainy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ubiegłego tygodnia w WRW zamknięto 20 spraw dotyczących EU i przyznano 41 wiz, nie wiem czy to dużo czy mało.

Z rejonu Afryki i Azji od początku nie zamknięto żadnej sprawy i przyznano 0 wiz.

Ocenę sytuacji pozostawiam osobom z dłuższym doświadczeniem.

 

Zobaczymy jak ten tydzień wypadnie.

 

Edytowane przez ElPacho83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 00:32, Jacek87 napisał:

Ślub był jak już miałem wyznaczony termin interview. Więc napisałem e-maila zaraz po ślubie na support-poland@ustraveldocs.com (to chyba od razu utworzyło mi takiego case'a na ustraveldocs). Z informacją, że wziąłem ślub i proszę o otwarcie DS-260 i załączyłem odpis aktu małżeństwa (dostałem go po ślubie). W odpowiedzi dostałem info, że na interview mam przyjść z żoną i że dodali ją do zgłoszenia. Musiałem się tylko zalogować i żona musiała wypełnić swój ds-260. Tyle :)

serdecznie Ci dziękuje za odpowiedz. :)  Myśleliśmy, że będzie to dużo bardziej skomplikowane..

Pozdrawiam i życzę wspaniałego czasu w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ewsco napisał:


Tylko pytanie czy procesują innych w tych terminach np osoby z Ukrainy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

podobno w ambasadzie jest dużo Ukraińców, ale po jakie wizy - nie wiem. Nitk z DV się nie wypowiada jak na razie. Nie wiem, czy w statystykach można sprawdzić spotkania dla Ukraińców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ElPacho83 napisał:

W ciągu ubiegłego tygodnia w WRW zamknięto 20 spraw dotyczących EU i przyznano 41 wiz, nie wiem czy to dużo czy mało.

Z rejonu Afryki i Azji od początku nie zamknięto żadnej sprawy i przyznano 0 wiz.

Ocenę sytuacji pozostawiam osobom z dłuższym doświadczeniem.

 

Zobaczymy jak ten tydzień wypadnie.

 

To chyba zależy ile osób było na marzec? Ale 20 na tydzień to trochę mało. Może być też tak, że część się nie pojawiła. Dalej przekładają spotkania z kwietnia na maj, czy to znaczy, że maj jest już umówiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...