Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Just now, magsasi said:

Czyli co, jeśli ja wysłałam ds w czerwcu, a ktoś w maju mając wyższy numer od mojego to może dostać jako pierwszy zaproszenie?

Ja juz sie poddalem jezeli chodzi o odgadniecie wedle jakiego klucza KCC wysyla zaproszenia, ale w ogolnosci: tak. To zawsze bylo mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Xarthisius napisał:

yup, nawet Ci z samego konca :)

w tamtym roku Warszawa szła wg CN i w tym wygląda podobnie, na maj 4k i nie widzę nowych zaproszeń, więc nie wiem jaką różnice VB tu robi. Powinnien być lawsuit na tą ambasadę. żeby wziąć tych z końca, to muszą być processed, tymczasem EU jest na poziomie procesowania 15k. 

Edytowane przez ala2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, ala2022 said:

w tamtym roku Warszawa szła wg CN i w tym wygląda podobnie, na maj 4k i nie widzę nowych zaproszeń, więc nie wiem jaką różnice VB tu robi. Powinnien być lawsuit na tą ambasadę. żeby wziąć tych z końca, to muszą być processed, tymczasem EU jest na poziomie procesowania 15k. 

Glowny problem, ktory ignoruja wszyscy Ci ktorzy swiecie wierza w zaproszenia wedle CN, to fakt, ze jest wiecej niz jeden region...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xarthisius napisał:

Glowny problem, ktory ignoruja wszyscy Ci ktorzy swiecie wierza w zaproszenia wedle CN, to fakt, ze jest wiecej niz jeden region...

ale co mnie interesują inne regiony ? co to zmieni w mojej sytuacji jak jest w innych regionach? Na Warszawę wszystkie majowe spotkania to 4k, więc nie mogę powiedzieć, że zadecydował przypadek, DQ date czy co tam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, ala2022 said:

ale co mnie interesują inne regiony ? co to zmieni w mojej sytuacji jak jest w innych regionach? Na Warszawę wszystkie majowe spotkania to 4k, więc nie mogę powiedzieć, że zadecydował przypadek, DQ date czy co tam jeszcze

Co Cie interesuja inne regiony? To, ze np. ludzie z AS i AF tez dostaja zaproszenia do Warszawy. Nie jest ich wiele, ale wystarczajaco duzo, zeby nie mozna bylo powiedziec "ida tylko wedlug CN". Dlaczego ktos z numerem AF41xxx dostal zaproszenie, a nie kolejna osoba z EU4100?

Seriously, nie rozumiem tego podejscia. Jest pierdylion kontr-przykladow na teorie "ida po CN".... Tak czy inaczej, mozna sobie gdybac i prowadzic dyskusje akademickie. To co sie finalnie liczy dla indywidualnych osob zaangazowanych w DV-22: dostane to zaproszenie czy nie?

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, ala2022 said:

a jaki to ma związek z tysiącami spraw EU w Warszawie - te kilka AF ? żaden. zaproszenia nie idą kolektywnie na całym świecie po numerze CN, to zależy od ambasady. a ambasada w Warszawie - dla regionu EU, który jest tematem mojego postu i zainteresowania - idzie po numerze CN. 

W tej chwili jest 675 case'ow w WRW. Z tego 145 >EU5k. Jak to tlumaczymy teoria ida po numerze CN? Dodam tylko, ze to nie sa "stare" case'y, np. wszystkie case'y >13k dostaly zaproszenia na poczatku marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Xarthisius napisał:

W tej chwili jest 675 case'ow w WRW. Z tego 145 >EU5k. Jak to tlumaczymy teoria ida po numerze CN? Dodam tylko, ze to nie sa "stare" case'y, np. wszystkie case'y >13k dostaly zaproszenia na poczatku marca.

myślałam, że po 8 miesiącach obserwacji nie trzeba tłumaczyć, że teoria case'ów nie oznacza, że sa wywoływane po  kolei z dokładnością co do 1. Na rosyjskim forum ktoś się pofatygował i zrobił ciekawą tabelkę, która tłumaczy terorie case'ów. Procesowanie jest na poziomie 15k ( dla spraw poza majem). Zatem nie ma spotkań powyżej 15k Na maj są numery 4k i tym samym wysłano zaproszenia do wszystkich w tym zakresie. Z zakresu 4-5 zostało jakieś 10%, w kolejnych tysiącach 10 % z każdego tysiąca jest przerobione i podejrzewam, że ten trend się utrzyma - , a patrząc na maj 90% nowych nadal będzie z tych najniższych numerów, tym bardziej, ze teraz procesują DS po numerze CN i to te są pierwsze DQ

Edytowane przez ala2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...