Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, ala2022 said:

myślałam, że po 8 miesiącach obserwacji nie trzeba tłumaczyć, że teoria case'ów nie oznacza, że sa wywoływane po  kolei z dokładnością co do 1.

To mniej wiecej tak jakbys napisala, ze "teoria CN" tlumaczy 75% zaproszen, a te niewygodne 25% po prostu zignorujemy...

4 minutes ago, ala2022 said:

Na rosyjskim forum ktoś się pofatygował i zrobił ciekawą tabelkę, która tłumaczy terorie case'ów. Procesowanie jest na poziomie 15k ( dla spraw poza majem). Zatem nie ma spotkań powyżej 15k Na maj są numery 4k i tym samym wysłano zaproszenia do wszystkich w tym zakresie. Z zakresu 4-5 zostało jakieś 10%, w kolejnych tysiącach 10 % z każdego tysiąca jest przerobione i podejrzewam, że ten trend się utrzyma - , a patrząc na maj 90% nowych nadal będzie z tych najniższych numerów, tym bardziej, ze teraz procesują DS po numerze CN i to te są pierwsze DQ

BTW, kiedy wyslano zaproszenia na maj? Ja ich jeszcze nie widzialem... Jedyne co bylo to informacja, ze czesc zaproszen na kwiecien, zostala przesunieta na maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xarthisius napisał:

To mniej wiecej tak jakbys napisala, ze "teoria CN" tlumaczy 75% zaproszen, a te niewygodne 25% po prostu zignorujemy...

BTW, kiedy wyslano zaproszenia na maj? Ja ich jeszcze nie widzialem... Jedyne co bylo to informacja, ze czesc zaproszen na kwiecien, zostala przesunieta na maj.

ja ich też jeszcze nie widziałam i tracę nadzieje, że zobaczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Peti84grafik said:

A gdzie można zobaczyć numery które zostały zaproszone na czerwiec? Czy jest wg taka możliwość zobaczenia tego? 

W WRW? Jeszcze nawet nie bylo oficjalnych zaproszen na maj... Nie ma bezposrednich danych na temat "na kiedy" sa zaproszenia. Mozemy tylko sledzic kiedy wyszly, a potem z innych zrodel (bo np. ktos z forum dostal i powie, ze tego dnia wyszly na dany miesiac) trzeba to uzupelniac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Wiwo said:

Aż 1 case na Warszawę coś komuś przyszło?

To jakis glitch u Francisco. Ja mam niezmiennie 675 case'ow od tygodnia, u niego z tym dzisiejszym pokazuje sie 674. Nie bylo nic nowego na WRW.

Opcjonalnie, to moze byc transfer. Ale raczej ludzie uciekaja z WRW, niz przesuwaja do. Np. w polowie marca case'ow EU bylo 681, takze przynajmniej 6 "ucieklo". Transfer in progress sie ciezko klasyfikuje automatycznie, bo CEAC to strasznie glupio wyswietla.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Xarthisius said:

To jakis glitch u Francisco. Ja mam niezmiennie 675 case'ow od tygodnia, u niego z tym dzisiejszym pokazuje sie 674. Nie bylo nic nowego na WRW.

Opcjonalnie, to moze byc transfer. Ale raczej ludzie uciekaja z WRW, niz przesuwaja do. Np. w polowie marca case'ow EU bylo 681, takze przynajmniej 6 "ucieklo". Transfer in progress sie ciezko klasyfikuje automatycznie, bo CEAC to strasznie glupio wyswietla.

I was wrong. 2022EU13960. Tydzien temu byla "At NVC"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...