Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, alcomindz. napisał:

To chyba słaby prognostyk jak tak niski numer dopiero w styczniu. Chyba ze ta Pani długo zwlekała z reszta dokumentów.

wysłała w sierpniu, ale brakowało kopii starego paszportu i dosyłała w październiku. W przeciwnym razie pewnie miałaby w grudniu jak ta Rosjanka z niskim nr, która w sierpniu też wysłała i w październiku była gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2021 o 08:27, katarzyna_gawor napisał:

Otwierałam już wcześniej ds trwało to 3 tygodnie, dodałam męża ale w jego ds tym razem zrobiłam idiotyczny błąd bo w full name wypisałam tylko jego 2 imiona bez nazwiska. Czy otwierać ponownie? :unsure:

otwórz jak najszybciej zanim Ci przeprocesują DS. jeśli nie wpisałaś jego danych, to nie wiadomo, czy to on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Peti84grafik said:

Mam pytanie czy mam otworzyć ds jeśli pomyliłam się w zaznaczeniu właściwej wizy? Zaznaczyłam B2 a miało być B1/B2. Uważacie to za duży błąd? 
b2 to turystyczno medyczna a b1/b2 turystyczna 

Jezeli wyjazd byl turystyczny to nie musisz poprawiac

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Xarthisius napisał:

Jezeli wyjazd byl turystyczny to nie musisz poprawiac

Xarthisius mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli w ds dałam tylko ze ukończyłam wyższa szkole a mam jeszcze takie dwie policealne co nawet nie wiem czy mam gdzieś dyplomy ale mam wypisane ja np na Facebooku ;) to jest to jakieś zatajenie? Heheheh czy coś? Muszę je dopisać? Czy mogę to olać? ;) bo nie są szkołą wyższą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy na forum. Witam wszystkich serdecznie. Moje pytanie jest trochę z innej beczki. Mam wyznaczoną rozmowę na styczeń 2022. Próbuję zarejestrować odbiór paszportu na stronnie ambasady/ Podczas rejestracji podaję rodzaj vizy DV 1 DV2 oraz DV 3 jeśli chodzi o dzieci. I tu jest problem ponieważ nie mogę zarejestrować dzieci  (Viza DV 3) Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, M Czarny said:

Witam,

Jestem nowy na forum. Witam wszystkich serdecznie. Moje pytanie jest trochę z innej beczki. Mam wyznaczoną rozmowę na styczeń 2022. Próbuję zarejestrować odbiór paszportu na stronnie ambasady/ Podczas rejestracji podaję rodzaj vizy DV 1 DV2 oraz DV 3 jeśli chodzi o dzieci. I tu jest problem ponieważ nie mogę zarejestrować dzieci  (Viza DV 3) Proszę o pomoc .

Co masz na mysli piszac "zarejestrowac dzieci"? Tam wszystkie paszporty mozna podpiac pod jedno konto osoby wylosowanej, nie trzeba zakladac zadnych dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Peti84grafik said:

Xarthisius mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli w ds dałam tylko ze ukończyłam wyższa szkole a mam jeszcze takie dwie policealne co nawet nie wiem czy mam gdzieś dyplomy ale mam wypisane ja np na Facebooku ;) to jest to jakieś zatajenie? Heheheh czy coś? Muszę je dopisać? Czy mogę to olać? ;) bo nie są szkołą wyższą. 

Use your discrection.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...