SteV-O Posted November 3, 2005 Report Posted November 3, 2005 Byl tam ktos moze?? Jak tam jest? Placa za nadgodziny? Jest mozliwosc zlapania drugiej roboty? Jezeli byl tam ktos prosze o jak najszybszy kontakt. pozdrawiam
micad Posted November 3, 2005 Report Posted November 3, 2005 Byl tam ktos moze?? Jak tam jest? Placa za nadgodziny? Jest mozliwosc zlapania drugiej roboty? Jezeli byl tam ktos prosze o jak najszybszy kontakt. pozdrawiam Czesc! Co prawda nie bylem na C Lazy U Ranch ale prawie sie tam wybralem tzn mialem podpisany kontrakt na targach Camp America ale na nieszczecie (a moze szczescie) Camp troche zamotal i pojechalem do Maine... Jak chcesz do moge Ci wyslac Handbooka jakiego wyslali mi z CLUR, w ktorym sa obowizaki jakie masz wykonywac itp... tylko podaj mi jakis namiar na siebie! Pozdrawiam
SteV-O Posted November 4, 2005 Author Report Posted November 4, 2005 tak to jest w colorado moj e-mail: lukaswroc@o2.pl z gory dzieki za wszystko
tissaya Posted December 7, 2005 Report Posted December 7, 2005 Steve-O - jedziesz do C Lazy U ranch?? bo ja tez:D
SteV-O Posted December 7, 2005 Author Report Posted December 7, 2005 no jeszcze nie wiem bo wyslalem do nich list tzn mail czy mnie przyjma na do pracy, oni byli na targach??
tissaya Posted December 7, 2005 Report Posted December 7, 2005 tak,byli na targach. I waslnie w taki sposob sie zalapalam.
SteV-O Posted December 7, 2005 Author Report Posted December 7, 2005 kurde, a ja nie pojechalem a na forum widze ze bylo duzo fajnych pracodawcow a kiedy tam jedziesz? i wypytalas ich moze o warunki, co bedziesz robic i czy placa za nadgodziny? pozdrawiam
tissaya Posted December 10, 2005 Report Posted December 10, 2005 no,szkoda ze nie pojechales,naprawde zawsze warto na targi jezdzic. ja wylatuje 31 mja i bede do 23 wrzesnia, lece jako drugi kucharz..na jakich zasadach i warnkach i czy sa nadgodziny?nie wiem,nie pytalam:) dla mnei wazne bylo,ze w Colorado:)
marta81 Posted January 16, 2006 Report Posted January 16, 2006 Cze. Też tam jade w maju, jeżeli ktoś jeszcze to piszcie na: mkarnas@o2.pl
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.