Skocz do zawartości

Resort America - C Lazy U Ranch


SteV-O

Rekomendowane odpowiedzi

Z poprzednich postów wnioskuję, że jedziesz na ranczo drugi raz. Napisz coś więcej o wrażeniach itp. itd.:P btw, którego lecisz i wiesz może ile osób z Polski wybiera się w te wakacje?

tak, lece drugi raz po trzyletniej przerwie- wiec duzo moglo sie zmienic odkada tam bylam. wylatuje 26 maja - ale prace zaczynam 1 czerwca - prawdopodobnie bede do ok drugiego tygodnia wrzesnia- sie jeszcze okaze.

powyzej moja opinia- wiec co nieco juz wiesz ..

poza tym - wrazenia - super :) nie wracalabym gdyby nie bylo fajnie B)

kilka rzeczy natomiast moze przerazic na poczatku - mianowicie -

- do najblizszego miasta, z buta, okolo 40-50 min- zalezy jak pilne sa potrzeby:) (wersja pesymistyczna ) - 10min autem (optymistyczna :rolleyes: )

- mieszkasz..w tzw'dorms' czyli domki drewniane,kilkuosobowe wiec wiewiorki ziemne czy tez myszy na porzadku dziennym :)

- wysokosc nad poziomem morza ( 2800m npm ) w pierwszym tygodniu doslownie dobija - po drugim schodku nie mozesz zlapac powietrza a tanczac dostajesz 'zawalu serca'

-musisz zapakowac ciuchy tak naprawde na 3 pory roku - w czerwcu jeszcze jest wiosna i chlodno,krotkie gorace lato a we wrzesniu moze juz byc snieg..

co jest fajne:

- kupa swietnych ludzi z roznych czesci stanow i europy ( podobno z Polski ma byc ok 20 osob w tym roku ) - Anglicy tez na pewno beda.

- super jedzenie

-mozna poznac bardzo ciekawych ludzi ( mowie tu o gosciach rancha) - jako,ze jest to jedyne pieciogwiazdkowe rancho w stanach-i najdrozsze-wiadomo kto tam przyjezdza :)

- imprezy zawsze i wszedzie:) ( w to wchodza free drinki dla staffu - przynajmniej tak bylo - oczywiscie powyzej 21lat) integracja jak sie nalezy;0

- wszystko co jest dostepne dla gosci ,jest dostepne dla staffu ( o ile goscie nie korzystaja ) czyli jacuzzi, podgrzewany basen, korty tenisowe, przejazdzki konne, sauna, silownia...itd.

- jezeli cokolwiek sie zdarzy,zawsze mozna liczyc na pomoc ( co bardzo mi sie podobalo, to ze w momencie gdy musialam skorzystac z opieki lekarskiej - skrecenie kostki w pracy - koszty leczenia pokryl pracodawca z ubezpieczenia 'ichniejszego'- jako,ze bylam w pracy - a nie mojego,ktore mialam z CA )

- praca to raczej przyjemnosc niz obowiazek w wypadku tego rancha - ale wiadomo- nie wszystkim moze przypasc do gustu codzienny odorek stajni:)

no i cos by sie jeszcze znalazlo..

A ty wiesz,kiedy lecisz i jako kto bedziesz pracowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

haveablast - no to fajnie :) to mam nadzieje- do zobaczenia - bedziemy wymiatali w kuchni B) ja jade jako chef assistant ..:rolleyes:

kreskaa - czy camp czy resort- chyba tutaj juz byly wypowiedzi na forum,wiec polecam lekture:)- jesli nie znajdziesz konkretow, prosze daj mi znac na priv. a czy sa szanse dostania sie tam gdzie my- niestety juz nie- dowiadywalam sie wczoraj- wszystkie miejsca sa juz 'obsadzone'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Cześć!

Przywracam temat :) Po Open Day w Wawie dostałam miejsce w C Lazy U, jeśli zaglądają tu inni 'szczęśliwcy' - odezwijcie się! :)

Wszelkie informacje dot. pracy w housekeepingu tam mile widziane (ciężka praca? ile godz dziennie? można dorobić sobie w jakiś sposób? jakieś praktyczne porady? :])

Jeśli ktoś życzliwy chciałby podzielić się doświadczeniami - proszę o kontakt tu/pw/@

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...