Skocz do zawartości

Problem z założeniem konta na stronie ambasady


offtopic123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z założeniem konta na stronie ambasady. Nie mogę założyć profilu, ciągle pojawia się ten komunikat. Podejrzewam, że chodzi o polskie znaki w nazwisku. Natomiast mam już jedno konto i na nim nazwę poczty napisałem bez polskich znaków. Niestety przez to nie mogłem podać moich danych związanych z paszportem itp. Bo system od razu wpisał dane (imię i nazwisko) bez znaków. A w paszporcie muszą być przecież.

 

fdgf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wypełnianiu danych z paszportu mogę wpisać nazwisko bez polskich znaków, czy to będzie duży błąd ????
Nie ma to znaczenia raczej. Jeśli nie da rady z polskimi znakami oznacza to że musi być bez. U mnie też konto założone bez polskich znaków tak że mniej stresu

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lukasz007 napisał:

Nie ma to znaczenia raczej. Jeśli nie da rady z polskimi znakami oznacza to że musi być bez. U mnie też konto założone bez polskich znaków tak że mniej stresu emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki a wiesz może co to jest - Data priorytetowa przy uakltualnij profil i tam trzeba podac dane z paszportu. Obstawiam, że w moim przypadku to jest data wydania zielonej karty albo wizy ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...