Jump to content

lukasz007

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podkarpacie

Recent Profile Visitors

95 profile views
 1. Próbowałem teraz nie odzyskuje. Przerzucilo mnie do wniosku pierwotnego
 2. Ciężko to stwierdzić. Ja tam wolę się łudzić że się uda choćby i za 2 czy 3 razem. Tematu tu nie widziałem takiego czy ankiety żeby ktoś dał informacje za którym razem się udało myślę że takie coś było by fajnym rozeznaniem tego zagadnienia.
 3. O ile się nie mylę to na tym forum natknąłem się na stwierdzenie że ktoś wygrał za 2 razem
 4. Ja mam to samo właśnie a jak się już załaduje to brakuje albo kodu albo któreś pole zablokowane
 5. 12 godzin i oby nam wszystkim się udało.
 6. Tak na osobowe to i u nas właśnie problemu nie ma. Zastanawiało mnie właśnie to czy tam jest to możliwe. Dzięki za odpowiedź ;)
 7. A ja z takim pytaniem jak wygląda zrobienie prawa jazdy zawodowego tam ? Czy też są takie restrykcje co do zdrowia jak u nas w PL? Ciekawiło mnie też zawsze czy tak zwany daltonista tam może zrobić prawo jazdy i pracować jako kierowca bo jak wiadomo u nas jest już skreślony na wstępie.
 8. Nie jeszcze nie po prostu staram się przygotować do tego jak najlepiej.
 9. Witam was wszystkich. Przeczytałem praktycznie całe forum z tematyką wiz gc oraz różne informacje na różnych stronach. W związku z tym zwracam się z prośbą do osób które przeszły cała ta procedurę aż do wyjazdu o opisanie jak krok po kroku to wygląda co trzeba załatwiać i w jaki sposób jakie wnioski co i jak . Jest masa informacji związanych z tym A niektóre same sobie zaprzeczają. Dlatego najcenniejsze informacje są właśnie od takich osób które to przeszły A jak widać nie brakuje tu takich. Dlatego prosił bym o taki opis krok po kroku. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...