Jump to content

lukasz007

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podkarpacie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na spokojnie nie ma się co stresować może być tak też jak w większości przypadków że Cię nie zapytają wogole o to tak że szkoda przeżywać na zapas coś zaoszczędzisz jeszcze masz czas i kwiatek będzie :)
 2. Wystarczy zwykły wyciąg z konta że masz zgromadzone wystarczające środki na start tam. Co do wysokości kwoty to zależy jednemu 10 k$ starczy drugiemu będzie mało. Faktycznie mogą Cię o to nawet nie poprosić ale moim zdaniem lepiej mieć taki papier niż pluć sobie w brodę... tym bardziej w dzisiejszych czasach no jak by nie patrzeć jednak kasa na ten start się przyda na mieszkanie czy chodzby na jakiś początek życia za wielką wodą bo z dnia na dzień po przyjeździe do roboty nie pójdziesz.. A co do środków myślę że im więcej tym lepiej. Sama oblicz sobie mniej więcej jakie potrzebujesz zabezpieczenie finansowe na te 2 lub 3 miesiące.. mieszkanie jedzenie tel auto i podobne. To chodzi o to żebyś nie była obciążeniem dla państwa że zaraz po przyjeździe pójdziesz po zasiłki czy coś podobnego. I na koniec moim zdaniem kładł bym nacisk na ten dokument jak w żadnym innym roku bo sam tramp zapowiedział weryfikację imigrantów starających się o obywatelstwo jak i zapewne tych nowych pod względem właśnie obciążenia na kraj.. Good luck
 3. Czyli zawsze wychodzi że średnio około połowy wylosowanej puli jest stanem faktycznego odebrania wiz? I to się tyczy tylko Polski czy taki sam współczynnik jest co do innych państw ?
 4. Zgadza się nie wziolem pod uwage ze jest losowane wiecej.. zreszta mimo wszystko jest ogromna rozbieżność między liczbą 460 a 85. Ale mimo wszystko twierdzę że Ci co nie chcą a startują zmniejszaja prawdopodobienstwo wygrania przez osobe ktora jest pewna swojej decyzji i nie podchodzi do tematu A co tam może mi się zachce..
 5. Szkoda bo odbierają szansę tym którzy by chcieli.. To trochę tak jak pies ogrodnika..
 6. Z tego co mi się przypomina wylosowanych było znacznie więcej.. czyżby reszta poległa na kolejnych etapach?
 7. Coraz mniej dla nas.. Co do tego ciekawe być może tak być tramp i jego świta zapowiada dokładniejsze kontrole starających się o obywatelstwo jak i nowych imigrantów. A to dobra informacja bo może da to szanse tym którzy naprawdę chcą pracować na swoje szczęście a nie siedzieć na socjalu jak to się tworzy powoli u nas...
 8. Próbowałem teraz nie odzyskuje. Przerzucilo mnie do wniosku pierwotnego
 9. Ciężko to stwierdzić. Ja tam wolę się łudzić że się uda choćby i za 2 czy 3 razem. Tematu tu nie widziałem takiego czy ankiety żeby ktoś dał informacje za którym razem się udało myślę że takie coś było by fajnym rozeznaniem tego zagadnienia.
 10. O ile się nie mylę to na tym forum natknąłem się na stwierdzenie że ktoś wygrał za 2 razem
 11. Ja mam to samo właśnie a jak się już załaduje to brakuje albo kodu albo któreś pole zablokowane
×
×
 • Create New...