Jump to content

Recommended Posts

Posted

Syn ma 16 lat, jego ojciec jest w usa , jeszce legalnie ( do 20 grudnia), nie wiem jaką ma sznse na dostanie wizy, ale pytanie zasadnicze: czy stara sie o wizę sam, czy musi być rodzic? (-ce?) proszę o odpowiedz, bo słyszałam że od 16 lat startuje sam, ale nigdzie nie mogę tego odczytać.

Posted

Ojciec jest legalnie, a chlopak musi wrocic do szkoly. Jesli udokumentujecie, ze jest Wam dobrze w Polsce (Twoje zaswiadczenie z pracy i zarobki) i nie zamierzacie emigrowac, to nie powinno byc problemow.

Posted

Niech powie,ze tata w interesach musi zostac np. 2 miesiace dluzej i bedzie przedluzal wize, a syna chce zabrac na swieta i nowy rok,np.Po feriach musi wracac i tyle!Bez zbednych epitetow!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...