Skocz do zawartości

problem z wypłatą z Busch Gardens


Rekomendowane odpowiedzi

hej, jeszcze miesiąc temu byłam szczęśliwą pracowniczką Busch Gardens, a teraz się okazuje, że zaginął gdzieś moj final paycheck, który miał dotrzeć pocztą i nie mam pojęcia jak go odzyskać,bo nawet nie wiem czy to wina poczty czy Busch Gardens... może ktoś z Was miał taki przypadek?? albo może ktos ma namiary telefoniczno mailowe na ten departament od wypłat w BGW????? będę wdzięczna za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, trochę się uspokoiłam :D choć fakt faktem mija już miesiąc od dnia wypłaty i wszyscy, którzy ze mną wyjeżdżali swoje czeki dostali już dawno, ba, koleżanka, która miała wypłatę 2 tygodnie później niż ja też już ją do Polski dostała - stąd moje zaniepokojenie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiście długo to trwa, ja poczekałbym jeszcze kilka dni, powiedzmy do środy. Myśle, że powinnaś dzwonić do Rika, bo to chyba human resources wysyła te czeki, ale nie jestem tego pewien, numer do niego jest na kontrakcie.

daj znać jak twoja sprawa dalej będzie przebiegać

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej,hej - chcę poinformować zainteresowanych, ze sprawę czeku załatwiłam dzięki managerowi z miejsca pracy w BGW,bo Rik się nawet nie odezwał... dostałam adres mailowy do pani Harmon z payrolla i pani od razu wysłala nowy czek, który dotarł dokladnie po 6 dniach :D

vivat amerykańska uczciwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jacyś ludzie obdarzeni w nadnaturalne moce musieli być :D

raczej małe jest prawdopodobieństwo, że ktoś z tych osób bedzie na forum pewnie znowu trzeba by zadzwonić i się dowiedzieć

jest jeszcze jedna sprawa, która mnie ciekawi, rozmawiałem z kilkoma osobami z busha, które podpisały rehire i tylko jedna z nich dostała maila, coś w stylu powiadomienia/zaproszenia do podpisania umowy na następny rok, z tego maila wynika, że BG/WC chce za rok tylko 40 osób z poprzednich lat, jak myślicie dlaczego??na jakiej zasadzie te maile rozsyłali, jak wybierali te osoby i czemu ma być ich tylko 40??czyżby za dużo kasy tracili na wypłaty dla drugoroczniaków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...