Skocz do zawartości

problem z wypłatą z Busch Gardens


Rekomendowane odpowiedzi

no ja to jak zwykle z opóźnieniem wszystko z Buscha dostaję - faktycznie Rik rozsyłał maile nt. re-hire chyba do wszystkich, których miał na swojej liście - pierwszy dostałam już ze 3 tygodnie temu, drugi pare dni temu i niezbicie z nich wynika, że chcą tylko 40 osób i że chyba nawet już je mają :D bo, jacyś wybrańcy losu dostali te maile wcześniej - kumpel dostał maila z BG (i wpłacił kasę ;)) zanim jakiekolwiek informacje od Rika dotarly do mnie...

no ale ja i tak po sprawie z ostatnim paycheckiem :roll: nie mam ochoty wracać do Williamsburga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... bo te maile i ograniczenia ilości osób powracających to tegoroczny wymysł :D

ale nie mniej to dziwne, że niektórzy maile dostają a inni nie :roll:

ale co tam, Stany są tak wielkie, że grzechem jest wracać w to samo miejsce zamiast zobaczyć cos nowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowałam trochę w parku w Trapper's Smokehouse' date=' trochę na IHT i trochę w Kingsmillu - wspomnienia całkiem miłe,

ale teraz zamierzam uderzyć do Atlantic City <rotfl>

pozdrowienia dla wytrwałych,co chcą wrócić do Buscha!! :D [list']

jak masz na imie? ja robilem na goundsach i w dzien na log flumie, a w kingsmillu tez a na imie mam Marcin:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...