Skocz do zawartości

lot do NY lipiec 2021


Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu 2021 kupiłam bilety na podróż do Nowego Yorku (9.07-11.08.2021). Kilka dni później granice zostały zamknięte, ale byłam pewna, że po takim czasie zostaną otwarte, w końcu zaczęły się szczepienia i sytuacja w Europie jest coraz lepsza. Bilety kupowałam w LOTcie i (podobno) miałam możliwość przełożenia bezpłatnie lotu. Od tygodnia próbowałam dodzwonić się do nich, bo granice zostają zamknięte, a lot powinien być już jutro. Jak się okazało informacja o tym, że bezpłatnie mogę przełożyć lot była niedokładna i owszem mogę go przełożyć, ale dopłacając pieniądze do aktualnej ceny biletu. Zależy mi na jak najszybszym locie. Granice niewiadomo czy i kiedy zostaną otwarte co jest absurdalne skoro szczepienia ruszyły i jest coraz lepiej. Podobno jest możliwość pobytu w Chorwacji przez 14 dni i stamtąd lecieć do USA. W planie mam opłacenie hotelu na dwa tygodnie przed planowym lotem (jako dowód pobytu), ale przejechanie do Chorwacji dopiero dwa/trzy dni wcześniej. Czy taki dowód wystarczy? Czy możliwa jest taka opcja i czy da się może zrobić coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...