Syracuse Posted November 7, 2005 Report Posted November 7, 2005 Witam wszystkich, którzy zechcą mi podpowiedzieć ! Wlosowałem GC w loterii DV-2006 i mam kuzyna w USA, który chce wystawić mi Affidavit of Support na formularzu I-134. Czy wystarczy, że zrobi to tylko dla mnie (wpisując pozostałych czlonków mojej rodziny na wniosku) czy też żona i dzieci muszą mieć wystawione oddzielne I-134? Pozdrawiam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.