kosa777777 Posted November 9, 2005 Report Posted November 9, 2005 Mam taki wpis w wizie J1 na 18 miesiecy w paszporcie. I pytanie jak moge pozostac legalnie w USA po wygasnieciu tej wizy i NIE wracac na 2 lata do Polski. Czy mozna jakos usunac ten wpis???
KB Posted November 9, 2005 Report Posted November 9, 2005 Musisz sie starac o waiver, baaardzo trudne, malo realne. Zapytaj Karine
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.