Koval Posted November 12, 2005 Report Posted November 12, 2005 ...witaw wszystkich, jestem novy. Moje pytania: czy zaczynać starania o wize turyst. jeśli w "papierach" mam "karany"? Czy jeśli ewentualny amerykański pracodawca złoży stosowne dok. to moge liczyć na otrzymanie wizy pomimo "karalności"? Za dwa lata zostane "oczyszczony" tzn. gdy zwrócę sie o zaświadczenie do sądu, otrzymam "nie karany".....
Chomik Posted November 12, 2005 Report Posted November 12, 2005 Nie za bardzo rozumiem tego polaczenia: wiza turystyczna - amerykanski pracodawca. :roll:
Koval Posted November 12, 2005 Author Report Posted November 12, 2005 Prosze tego nie łączyć .. chodzi mi o dwie różne opcje.. czy mam szanse na wize turystyczną, lub czy mam szanse na wize pracowniczą..
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.