Skocz do zawartości

bilet do usa


Gość nugg

Rekomendowane odpowiedzi

W guliwerze np. second timerzy maja mo?liwośa kupna biletu na w3asną reke. Jeśli lecisz po raz pierwszy przelot organizuje biuro podró?y (zarabia oczywiście drugie tyle co za program). Nie wiem jak u innych ale na pewno s3ysza3em o biurach w których przelotu wcale nie organizują i mo?esz to za3atwia sam. Nie pamietam niestety jakie to by3y, mo?e kto inny rzuci tu jakąś nazwe. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy wszytkie, jak w zesz3ym roku jecha3em na J1 to pewne biuro mnie zmusia3o do kupna biletu samemu gdy? poinformowali ok 16h przed moim plnanowanym wylotem ze nie mają i zebym czekaa albo jechac z ranca na lotnisko i czatowaa na zwroty :evil: :evil:

a ten bilet za3atwiali mi ok 1,5 miesiąca bo gdzieś tyle czasu wcześniej dosta3em wize!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
To zale?y od organizatora. W wiekszości przypadków w umowie jest warunek, ?e bilet musi bya kupiony u organizatora (dodatkowy zysk dla biura). Przyk3adowo w Szczecinie program bez biletu mo?na wykupia w biurze WAGABUNDA.

Do Marka.

Wybieram sie w tym roku do USA wlasnie przez biuro Wagabunda w Szczecinie.Co mozesz powiedziec na temat tego biura.Czy leciales moze prze to biuro? Z góry dzieki.

Pozdr.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...