Skocz do zawartości

bilet do usa


Gość nugg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez 2 razy kupowalam sama bilet, z tym,ze za ostatnim razem byl taki myk:wize dostalam 1 dzien po planowanym dniu wylotu, i musialam ten bilet zwrocic, doplacic 165 baksow, kupic nowy, i czekac na pierwszy wolny termin, a taki byl 2 tyg pozniej. Zamiast ze znajomymi i chlopakiem lecialam sama.

Stracilam wiecej niz te 500 zl bralo biuro za bilet (kaucja dla linii lotniczych, drozszy bilet w czerwcu i 2 tyg. pracy).Jesli zamierzacie sami kupic bilet dobrze dograjcie date wylotu i date podawana na wniosku wizowym.

Jak sie wydaje juz te 8 tys. zlotych z kieszonkowym to 500 zl w ta czy w tamta nie robi roznicy, a biuro ma mozliwosc przebukowania biletu ( w przypadku opoznien z wiza) na 1-3 dni pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

sluchajcie mam pilne pytanie!!!

chcialem sobie zarezerowowac bilet, NYC-WAW-NYC, i kilka dni temu byly po ok.1800-1900, mialem isc w tym tygodniu wplacic, ale juz sa po 2300! Czy mozliwe by tak szybko ceny skoczyly?

I co wazniejsze:

Czy kupwac teraz bo zdrozeje jeszcze? Czy beda jeszcze jakies okazje i poczekac np. tydzien?

Bardzo pilne, prosze o pomoc, bo pierwszy raz lece i nie wiem co zrobic :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...