Skocz do zawartości

usa cell phone - zmiana operatora a zdjecie blokady


Bozka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze sie ktos orientuje gdzie w Nowym Jorku mozna zdjac blokade z telefonu ktory byl kuppiony w Cingullar'ze?

Moj chlopak wraca do Polski i zostawia mi swoj telefon tylko ze moj numer jest w T-mobile -mam plan, a on mial pre-paida.

Moj aparat telefoniczny ledwo zipie i jesli nie uda mi sie zdjac tej blokady bede musiala kupic nowy. Dlatego bede wdzieczna za wszelkie informacje na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze sie ktos orientuje gdzie w Nowym Jorku mozna zdjac blokade z telefonu ktory byl kuppiony w Cingullar'ze?  

Moj chlopak wraca do Polski i zostawia mi swoj telefon tylko ze moj numer jest w T-mobile -mam plan, a on mial pre-paida.  

Moj aparat telefoniczny ledwo zipie i jesli nie uda mi sie zdjac tej blokady bede musiala kupic nowy. Dlatego bede wdzieczna za wszelkie informacje na ten temat

Zadzwon do T-mobile i popros o unlock key, wysla ci na maila instrukcje i kod oblokowujacy simlocka. Sprawdzone osobiscie pare dni temu. W ciagu 72h wysla ci maila od zgloszenia. Musisz tylko podac dane swojego telefonu i konta. Tak bedzie najszybciej i bezplatnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...