Skocz do zawartości

Testy na narkotyki w USA?


tadek

Rekomendowane odpowiedzi

Wystaczry poszukac na google, jesli chodzi o witamine C to doczytalem sie ze zwalcza wszystkie slady w organizmie, nie wiem dokladnie czy to prawda mowie na swoim przykladzie po 2 tyg nic nie znalezli u mnie. A czy to naukowo poparte czy ktos wymyslił to pojęcia nie mam, w moim przypadku było ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Osobiscie uważam ze marihuana jest takim samym narkotykiem jak alkochol, i że w mniejszym stopniu szkodzi zdrowiu i człowiek nie zachowuje się wcale agresywnie lub nie widzi rozowych sloniow. Ogolnie rzecz biorac nie pale i nie pije kilka razy sie zdarzylo i wystarczy wszystkiego w zyciu trzeba sprobowac ?? Zyje sie tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

heehhe alien Tobie to chyba stara robila te testy hehehe ze Ci witamina C pomogla

chociaz z tymi testami w kasynach i w hotelach tez roznie bywa

czesto jest napisane, ze na wstepie beda testy a konczy sie na niczym

jak sie pali codziennie to trzeba sie ograniczyc lekko a miesiac lub 2 przed wyjazdem raz na jakis czas i nie wykryje

nie wiem jak z kreseczkami czy je wykrywa

ale generalnie jest tak ze niejeden z pracownikow kasyna na wysokich stanowiskach jest na koksie i [beeep] mu robia

a mozna sie obawiac testow pracujac na stanowiskach gdzie jest sie narazonym na skaleczenie itp

np taki valet ma prze[beeep]a.. bo nie dosc ze biega caly czas w sloncu, moze sie wywrocic, to go biora na testy, zarysuje auto to tez go biora

i tez nie jest tak ze odrazu wysylaja do polski

zalezy od pracodawcy

czasem zawiesi na 2 tyg

no ale po co sie stresowac

lepiej sobie codziennie po pracy browarki jakies wypic i isc spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...